ne gvattro


ne gvattro

bura vel vakar nazralsa Gerai Cha cha

bura yra bura Gerai

as jo isgerusio biski prisibijoW Cha cha

Juokiasi Gerai

buvo svečiuose? Cha cha

ps. tai gerai fau juda pusnim ? Cha cha bliamba taip stabiliai kaip tankas,tik antra pavara rpm raik duot ValioRobis>pirteleje buvom,pasiliko su dama ten miegot,as jau darbe Cha cha bet jis bliamba ir naturoje puldineja ant zmoniu tokiam stiliuje kaip cE Cha cha

Bura naturalus… neapsimetineja klaviaturos riteriu Cha cha

bura zjbs Gerai Juokiasi Juokiasiaš vakar buvau tokiuose gerai prisnigtuose garažiukuose, kur sėdo ne viena lengvoji tačkė ir dar įkalnės dvi neblogos yra… galvoju važiuosiu iš razgono, ką te bb dsc gesina viską, išjungiau, kai daviau apsukų ir kaip tankas nx išlipau per visur Cha cha

visada reikia isjunginet dsc per pusnis,su dsc turbut ir 10metru nebuciau nuvaziaves

gazasdugnas veiksminga technika ant sniego Gerai

androids, a tai kodėl su savo golf cross country neišlipai? Paplepėkim

nes padariau esmine klaida…nedaviau gazo dugno Žliumbia Drovus

ebay.com/itm/Ainol-Venus-7-Android-4-1-Jelly-Bean-1280-800- HD-Tablet-Quad-Core-ATM7029-16G-/160993266184?pt=US_Tablets&hash=item2 57bf24a08irebay.com/itm/Universal-7-Mesh-Leather-Keyboard-Case-Cover-H older-for-Samsung-Ainol-Tablet-/261161392566?pt=LH_DefaultDomain_0&var =560180753903&hash=item3cce6e99b6tik man biski neaisku,o pelius pasijungia prie tu dalyku? robis>parsiustum po mokslo metu pabaigos Cha cha?

pasijungia

dr, be problemų Gerai

ainol-novo.com/ainol-novo-7-myth-7-inch-android-4-1-jelly-b ean-tablet-quad-core-1-5ghz-white.htmllyg cia pigiau ziuriu. interceptoriau>per micro usb ?bet bliamba,tam ainole vienas usb ar reik kokio sakotuvo …man cia kolkas biski kosmusas Cha charobis> Gerai

dr is praktikos sakau imk 10 o ne 7 Mirkt

man nupirkit htc 8s uz kokius 600. Ir paimkit duzena lume vosimsot.

Mr>is esmes zinau kaip cia viskas bus…pasieks vaikas ta reikalaujama 9 vidurki Cha cha,gaus ta zaisliuka,po menesio gules numestas,o man to ir reikia Cha cha…bus prie teliko multimedia,tuo paciu issipsres telike nebuvimas analoginio audio isejimo i haienda Cha cha