ne BMW ir ne babuinas

Cia tas pats, kaip pasakyti, kad as tokia pacia merga turiu, tik ji stora ir garsiai perdzia. Nu tavo dyzelis nera tokia pati auto Cha cha Cha cha

Vyr Juokiasi nu baik, ne apie s’ą gi kalba

vyriausias, as ka nors apie perfomanca rasiau? parasiau, kad vietos vezimui uztenka. Ar nuo variklio bagazines turis pasikeicia? o gal interjeras pas dyzeline kitoks ?

Na nesenai, teko bandyti S klase dyzeline ir galiu pasakyti iskarto jauciasi, kad i dyzeli sedi, vibracija ant laisvu jauciasi, begejantis irgi juntama. Su benzinu nieko panasaus nera. Kai pats su benzinais vazineju, nes tik tokias darbas duoda Cha cha Drovus tai suprantu, kad dyzelis tik vadybininkams ir firmu masinom kas daug km suka, jei nori ramiai ir patogiai vazineti, tai tik benzinas. Kazkada turejau ir as a4 2.0tfsi 2012 metu, kai ji dar sena nebuvo, tai patiko kaip vaziavo Gerai Cha cha

man i darba is darbo 90km kasdien, tai kazkaip visikai nesinori man to benzino.

MB C jei su standartine apdaila tai toks ±, bet apdaila tai stipriai pakeicia vaizda. Uz valdiskus pinigus tai jau ir Julia Roberts butu galima bandyt. Nu ta B9 tai nelabai kuo skiriasi nuo B8 kol akis nepripratus, bet vazinet tau GeraiNezinau, kaip su 2 vaikais ir sedanu sutelpi, atsiradus vaikams man teko ir uviversala + minivena isigyti, bet dabar patogiai gyvenu, viskas telpa Cha cha

Daiktų vergas, be kitaip Cha cha

nu, aisku, minivene, tai pradedant nuo vaiku lauko zaislu iki kirvio metosi, universale tik tuscia erdve pavezimui, bet pavyzdziui, reikia kur pavaziuot, dviracius vaikiskus arba roges ziema pyst ir susimetei ar panasiai. Su sedanu jau niekaip. Sedanas buvo iki vedybu Juokiasi

su vaikais tai bent viena reikia tureti isties talpia, o kitos kad ir dvivietes

Wow, sveikinu ir pavydziu. Laimingas

cia visai traukciau bulkele stot su sita, grynai is cekavumo kiek realiai tu kw ir koks realus pagreitis nuo deklaruojamu Taip Cha cha nors gal geriau reik mariaus su zylu, te isvis ir svoriai ir kw l.arti Šypsena

2012m A4 gale vietos uz manes tik vaikui. Mazam Cha cha gal sitoj geriau arba Tomas ne toks aukstas Cha chaO siaip dar ir spalva uzskaitau GeraiTotal:spalva, awd, galia, dinamika = performance Gerai

Na aš irgi pavydžiu žmonėms, kurie taip kompaktiškai gyvena Šypsena man su vaikais vos išeina susikomplektuoti į universalą, nežinau ką reikėtų daryti su sedanu, na nebent kaip antrą šeimoje. Aišku visada atsiranda ir situacijų, kai reikia kažką didesnių matmenų parsivežti, nesamdant kurjerių. Na, bet kaip sakoma, kiekvienam savo Šypsena

Viskas ok su vieta b9 modely. Ne limuzinas, bet jaučiasi erdviau.

Ubagai,tu video paziurek Mirkt gmeteris nelabai meluoja Šypsena

as realias gonkes realybej siulau, o cia botaniks draivz: tu paziurek jutube, paskaityk delfiu, kam tau ta realybe Cha cha Cha cha

Tai kad madinga youtubes video deliot… O kai pasiulai pasimatuot tada i krumus Šypsena Cha cha

Nep!sk proto Mirkt puikiai žinai,kad gmeteris nemeluoja. Nors kaip dabar pamenu, dabartinio fastlapo vienas iš greičiausių Poškus turėjo žalią zylą. Čipintas,ir lyg viskas. 5.4s geriausias laikas gmeterinis Apakęs tai kai technika,m? Cha chaTavo bulką suvalgytu dėl ilgos antros šaibos Cha chaBombintas,tai su chipu,kokie 200kw max. Bet 30 netų vyrai, 30 metų! P.s. ir čia ne kalba apie Tomo pirkinį, čia apie pragriesą Cha cha

rock, nieks tokiu nesiulo Ne del to ir sakiau, kad geriau lai zylas stoja, nes bulkela byskiu neatitinka kw/kg. Man asmeniskai, tai grynai is cekavumo Šypsena bbz kaip te su ta senaja 5ia bege deze ir tais ilgais begiais butu, bet as turiu padeta suruosta 6bege Be be be o jei bulka lys laukan kada, tai lys su 6bege, bo geda but su zvimbiancia per kila senaja rodytis Cha cha a pragriesas loxams, pavadinimu pirk androida uz tikros auto kaina Cha cha progresas siai dienai tik elektra normali (nu kaip tesla), kuri turejo jau but realybe koki 15m, bet yr kaip yr, nes progresas loxams Valiojei pareis nakcius, perduokit nuo manes in liuli Apkabinimas

Kiek jums tos santuokos ir vaikai problemu sudaro Paplepėkim buč dabar 20metis,jau bijoč ir birbintis Juokiasi vaikas gime,tuo pat metu stovejo luptelta aubi coupe 1:1 kaip pas ubagssa Cha cha tilpo ir vezimas ir net kreditke i bardačiuoka Taip iki 4metu užaugo bulkeje