ne BMW ir ne babuinas

paprasta. S line tik juodą saloną leido rinktis, o aš juodo nenorėjau Ne.

dr, su pora mažų vaikų jos per akis. Jei dar koks vienas atsiras, tada jau sunku bus Leiskit nusijuokt…Nu nebent nesiveziosi vezimu ir kitu vaikisku rakandu, arba tam prisikabinsi priekaba Cha cha

man kaip varguoliui, tai ir tokia labai ok butu suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=235496775&categories =EstateCar&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true& adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&scopeId=C&maxMileage=150000&maxPrice=1000 0&minPowerAsArray=96&minPowerAsArray=KW&minFirstRegistrationDate=2008- 01-01&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNu mber=2&fnai=next

Nx tas vezimas,ar jus vaikus juose iki 15metu veziojat? Juokiasi

Santimai, juokas be priežasties durnumo įrodymas, tai juokis kiek nori Gerai MirktSu passat’u savaitei laiko su vežimu bagažinėje ir visais reikiamais daiktais važiavome šią vasarą be problemų. A4 mažesnė šiek tiek, bet vežimas telpa (matavausi), o iki vasaros jo visai nereikės (vaikui bus 1,5m nafig jam tas gargaras ???), skėtukas tilps ramiai su visais daiktais. Nematau jokios problemos.

Dr, ne nu aisku, vaikai jau gime patys vaiksto. Ar tomas jau toks diedas, kad jo vaikai paaugliai? Kiek zinau is forumo turi maza vaika, jeigu dar vienas mazas… Bet kuriuo atveju modelis superinis, tik kad butu avant Šypsena

Rock, vaikams dabar 4m ir 1m, kam jiems tie vežimai ??? Kuo blogai tas suskleidžiamas skėtukas dukrai mažai? Sūnus 4m jau ramiai gali ir pats visur eiti. Bulvių nevežioju, užteks ir sedano Šypsena

ikarusas su vaikais geriausia Juokiasi aisku karavanas patogiau, bet esant maziau vietos,maziau nereikalingu daigtu pasiimsi.

daiktams užtenka ir sedano. Su mažais vaikais geriau sedanas vien dėl tokios priežasties, kad atidarius bagažinę į saloną nepatenka šalto oro daug, vėjas vaikams nepučia į galvas. Nenorėjau universalo. Dažniausiai važinėju vienas į keliones darbo reikalais, tai ir viskas ko man reikia į sedaną lengvai telpa Šypsena

Svarbu, kad pacio poreikius tenkina, nes modelis tikrai puikus, esu dares testdrive,ispudis Gerai

Del sedano GeraiReikejo pirmus 2 metus dideles bagazines, visais kitais atvejais tai nafik ta ora veziot.

Blia,jus galvojat,kad tomas rinkosi masina nieko neivertines? Aisku pasitart su ab zinovais reikejo,cia jau jo kasiakas,bet dabar tegul ir kankinasi Cha cha

dr, toks paprastas klausimas, kodėl pasirinkau Audi? Atsakymo paprasto nėra. Beprotiška gyvenimo skuba. Nu ir t.t. Cha chaBeje, ką AB taryba būtų patarusi rinktis? Cha cha

Pasirinkimas labai geras, nėra čia ko ir teisintis Šypsena

Tomai,as nezinau kodel Cha cha as ir pats rinkdamasis nezinau ka pasirinkciau,mb,audi,bmw…kita vertus imciau gryniaka ir parsiplukdyciau is usa ,o uz likusius puse akmenes nusipirkes Juokiasi

dr, nebuvo tokio varianto pas mane. Buvo mėnesinė įmoka ir tiek Šypsena Būtų nauja troikė jau išėjusi, galimai ji būtų pasirinkta, o dabar ėmiau naujausią modelį iš trijulės.

Tai as ta suprantu Mirkt bet kokiu atveju isibegejimas dziugins,svarbu dabar teisiu nepadžiaut Cha cha

Jo,dinamika stipri,kai pagalvoji. Nors gal ir ne - s2 irgi taip begedavosi su maziau arkliu Cha cha 30 metų atgal veik Cha cha ir masė nemanau,kad ženkliai skyrėsi. Tik va paskui sužaidžia motoro galimybės Šypsena

sveikinu Gerai charakteristikos Gerai

9 menesiai su tokia vazineju, tik dyzeline. Vietos vezimui uztenka Cha cha Noreciau sausio menesi allroada a4 pasiimt, tik nezinau ar gausis