NBA superfinalas !

NBA superfinalas !

Kaip manot kas taps NBA cempionais,Los Angeles “Lakers” ar Detroito “Pistons”
As einu uz Pistons bet manau ,kad Lakers pakraus malku Pistons Šypsena

L.A. Gerai

Deja turbut “ezerenai” laimes Ignoruoju…nors labai noreciau, kad Detroitas juos patvarkytu Kietas

As noriu kad Lakers laimetu vien del Paytono ir MaloneGerai

LakersTaip

kazkaip mano noras kad nelaimetu P.Jacksonas ir Shaqas didesnis nei noras, kad laimetu Kobe, Paytonas ir Malone Cha cha

nu asv ir nennoriu kas saqas laimetu, kai jis karta pasake kad daugelis zmoniiu nori kad jie pralaimetu , kad juos pamatytu silpnus, ir nesusitaiko su ta mintim kad jie geriausi ir visa galva pranasesni uz kitus.PiktasPiktas
Prisiminus sia minti vel norii kad laiemtu Pistons, bet po valandos vel bus atvirksciaiCha chaGirtas

la geresni…ir deja zymiai…

L.A.Taip

o man kazkodel px…Girtas

Uz lakers jau keleta metu sergu ir tikiuosi jie laimes Šypsena

Šiaip žais vienos iš nemėgstamiausių komandų. turbūt net nežoūrėsiu tų finalų. Bet jei reikia rinktis tai renkamės mažesnį blogį: Detroit, nes apie L.A. iš vis nebešneku…

Lakersai nors man pistonai prie sirdies.

nei ta peraugusi bezdzione-shaqas nevertas laimet dar karta, nei rasheed’as, todel visiskai nusi… kas laimes.

Ziedus laimes PistonsTaip

ir paaiskink tamsta kuo jau cia tie leikeriai "zymiai" geresni, ar bent matei kaip pistons zaidzia? kol rezultatas 0:0 tai tik neismanantys ir nesidomintys gali teigti: "aisku kad lakers laimes"

Jei Kobe metys bent 35% taiklumu, o Shaq’as mes baudas virsh 50%, tai Detroitui beveik nera shansu laimet shita serija Ne Kaip bebutu tai yra skaudi realybe. Net Ben’as priesh Shaq’a atrodo kaip pagaliukas Apakęs O Shaq’o taktika - su savo shikna ishstumdyt visus baudos aikshtelej ir…nebent ji subauduot Pavargęs

mieli "expertai" savo isvadas galesit daryt bent po pirmuju dveju finalo rungtyniu, dar pazesim kas ka su shikna baudos aikstelej istumdys, shakas lieka shaku, jis savo darba padarys, kaip ir kobe, svarbiausia kad detroito biceliai isjungtu visa likusia lakers "dali"…nu vienzodziu emociskai detroitas ant bangos dabar ir as jais tikiu…pazekit kaip elgiasi rashedas, jo akys "dega", net imetes 2tsk. jis visai i tai nekreipia demesio ir savo "agresyviais" pasisakymais uzveda visa komanda(gi rashedas kaipo zvaigzde siokia tokia skaites Nba lygoj, o nemanau kad koks carteris but patenkintas 2tsk imetes nors komanda ir laimetu…vienzodziu viska finale lems psichologija ir zaideju charaktereriai, cia mano pagrindinis argumentas kurio deka detroitas gali laimet…svariausia yra noras laimeti, cia niekam ne paslaptis…

Net nesitikejau kad kazkokie Pistons gali patekti i finala.Kazkokie nepastebimi buvo o siemet kai pavare tai net nesitiki… Beje Pistons paskutiny karta NBA cempionu ziedus buvo iskovoje pries 14 m. 1990…atejo laikas susigrazinti juos .Go go go Pistons !