Naujoku klubas!!! Kiekvienas uzejes i sia tema ir joje palikes zinute - gauna 5 perlus for free!

jep Taipkomunizmas cia pas mus, visiems po lygiai taip sakant

reiks ble su stakta isnest musiet Nekaltas

/me irgi noli lyshnu perlu keliu!!! Žliumbia/me butinai i kluba… p.s. tik ishsiaishkinsiu kas tie perlai ir Gerai

cia rimti reikalai, o ne blevyzgos

bet blemba po to pirk nauja stakta,pinigus mokek… reik pora dienu ja ant dietos bado ir gal pati kaip nors isstenes islyst

jega! skaityk tu jau irasyta

perlai duodami uz parasytu zinuciu kieki tai kaip, stoji i kluba?

imkit kiek norit,negi gaila gerom bobom

valio!!! Girtas

bet tai kaip tau bus…tik ploniausi pro ja prasimuse…o kiti…

viskas, tu trecioji sio klubo kolezanka! Apkabinimas

dabar gali pradet cia sitoj temoj kurt temas apie savo meile, visokias nelaimes ir siaip issipasakot, svarbiausia parasyt kuo daugiau zinuciu, kad gautum kuo daugiau perlu

Nu taip taip NekaltasIs temos labiausiai patiko “Galit kur temas apie savizudybes” Juokiasi Gerai Galetumet dar pridet, kad apie dovanas… nes pastaruoju metu tai po kelias temas i diena Piktas

as esu apie dovanas sukurus tema, viska surasiau i viena, tai dabar nebelabai kuria, gal pasiskaite ten Nekaltas

gali siulyt kurt apie Valentino diena pradeti…

mano tema : kas tai yra interburbuliacija? Nekaltas

Nuosirdziai tuo abejoju Nežinau Bet reikia tiketis Angelas

mm cia su kuo susije?

manau su gaidziais kazkas… Nekaltas

Dar ne laikas valentinkei Ne Po “Ka dovanoti?” bus “Kur svesti naujaka?”, o tik tada valentinke. Tarpe man dar sesija, tai pailsesiu nuo blevyzgu ir pradesiu skatyti gudrias knygas apie semiotika ir diskursa Veee