Naujoku klubas!!! Kiekvienas uzejes i sia tema ir joje palikes zinute - gauna 5 perlus for free!

Naujoku klubas!!! Kiekvienas uzejes i sia tema ir joje palikes zinute - gauna 5 perlus for free!

Taip taip, ilgai laukta diena atejo! Galu gale reikia pamokyt tuos senius ir susiburt visiems naujokams. Taigi mielieji naujokai, as, ty TempTreSS ir mano kolezanka Largo norime jums padeti ir ismokyti islikti biteje plius. Pradziai apie klubo taisykles: 1. Stojantys i kluba turi buti ne daugiau kaip Patyres dalyvis… ty priimami, Nauji dalyviai, Dalyviai, Atkaklus dalyviai, Dazni dalyviai 2. Istojusieji i si kluba, jame gali kurti visokiausias temas, kokias tik nori, issipasakoti savo nelaimingas meiles ir padiskutuoti kaip geriau nusizudyti. kuo daugiau tokiu temu - tuo daugiau perlu. 2.1 Ypatingai perlais bus apdovanoti tie, kurie kurs temas apie nelaiminga meile, kip suviliot vedusius, kas ta masturbacija, frigidiskumas , buti ar nebuti mane paliko, as noriu booti kroota , ir kt. 3. Istojusieji turi prisiekti, kad TempTreSS ir Largo yra ju mokytojos ir jie tampa pavaldus joms. Valdoves moko narius kai isgyventi biteje plius ir kaip gauti kuo daugiau perlu. Uz sias pamokas nariai tures moketi duokle. 3.1 Duokle turi susimoketi iki kiekvieno menesio 15 d. Nesusimokeja laiku bus sunaikinti is ju bus atmti visi perlai ir isdalinti pirmunams. 4. Laisvalaikiu nariai turi eiti per pasauli ir skelbti apie temp ir Largo, kelti ju reitingus ir ieskoti joms vyru 5. Atnese daugiausia mums vyru ir itraukia i sekta daugiausia naujoku, puikuosis garbes stuple ir gaus bonuso po 10 perlu uz kiekviena naujoka ir vyra. 5.1 Bet jeigu vyras bus netinkamas, su mazu bibuku ar siaip koks lepsis - tam, kas toki pristate mums, bus atimti visi perlai ir jis liks naujoku amzinai. Taigi mielieji banguciai pradekit registruotis, mes laukiam jusu zodziu, nuomoniu, temu, bedu, atsitikimu. Sis klubas skirtas jums, kur niekas jusu neizeidines, nesakys kad tokia tema jau buvo ar kad nemokat naudotis paieska. Pirmieji 10 prisiregistravusiu gaus po 10 perlu! PASKUBEKIT!!! Nariai: 1. agno 2. McRamus

Dar galima bus isrinkti koki TOP naujoka… Taip

arba daryti pvz varzybas, kuris per savaite daugiausia perlu surinks

ale ple nedrasus…bijo uzeiti Nekaltas

mmm, kazin kaip cia juos padrasint reiktu Nekaltasgal prie pavadinimo parasyt - aplankyk sia tema, gausi 5 perlus?

nuss…jo …reik kazkaip su perlais Myliu vylioti Nekaltas

pasakyta - padaryta

ot gudroles Juokiasi

tuoj is lietuviu kalbos dvejata parsinesi Pavargęs

tau gal dar irgi patirties truksta ir nori uzsiregistruot?

ne dekui nesiregistruosiu Kietas

taigi perlu for free gausi…pamastyk Pavargęs

tau dar perlu iki senbuvio truksta, galetum uzsiregistruot

ple…reiks per prievarta turbut pragdet registruot Pavargęs

o jus cia tik del tu perlu ir neriates is kailio Pavargęs as niekur neskubu,su laiku tapsiu to senbuviu Kietas

kas nesiregistruos - i krematoriuma arba Sibira. reik grieztai cia ziuriu

as jau bangine, px man tie perlai Juokiasi

man tai pvz perlay Myliu yra svarbiausias dalykas gyvenime, nigaliu…neduok die Banga prades nebedalint perlu Pavargęs

man irgi px tie perlai