Naujiem?:)

Noriu sulaukt wilio atsakymo i savo klausima Šypsena

sulauk. nusipirk telika naudota is skelbiu ir uz 2m pafisk prota kad sugedo Šypsena ar supranti, ka kalbi? Šypsena

Jei irodysi, kad buvo pardavimo metu, tada pades, nes tu remsies pardavejo patvirtinimu, kad perdavimo metu daiktas kokybiskas buvo. Bet tai nera garantija, apie kuria kalba algirdekas. Nes garantinis isipareigojimas apima ir jau po pardavimo atsiradusiu defektu salinima, jei jie atsirado per garantini termina.

Kybargai, tipo galvoji mane persodinsi i koki kakarieku kroksa del 250eur metinio mokescio? Juokiasi paklausk nakciubledo, ar jis ses i koki vištgaidiska gaJdi del to mokescio? Cha cha

Jei kalbam apie masinas apie jas ir kalbekim, kai domin elikai paklausiu apie juos. Uzdaviau konkretu klausima. Jei nori dar sukonkretinsiu mano Moteris per metus nuvaziuoja iki 4k per 1.5 me susidarys ~6k km. Tai jei po 1.5 metu man pareis smagusis ratas, ir as irodau, kad tas lievas smagusis ratas jau buvo pirkimo metu. Tai man nieko nepades? edit: tai gaunasi, kad pavartojau nekorektiska termina, kadangi nesu teisininkas, tai sau atleidziu. bet esme pasakiau teisingai.

Dr… Manau 5 iš 10 perses. Gerai

MaJkę dvi dienas nešiot suprantu, nu bet praustis du kartus savaitėj BaisusKuožna dėina x2

Anelka, tu tiki tom garantijom? Cha cha isvis tuos baradatus debilus biski nuleist reiketu. Ziurek, nuperku is taves daleiskim 335i, tipo viskas ok zjbs. Ta pati savaitgali i kačiarga, pirmadieni atvarau ant traluko i kiema ir klausiu… Anelka, ka tu? Ziek pzda kačiukui Paplepėkim… Ir ka tu? Paplepėkim

Kybargai, manyt yra ok, bet tipo perkant masina uz daleiskim kaip foto 11keur,isgirdes kad reikes moket 200+€ i metus, jis sakys fuifuifui ir nusipirks šiuksle kitaiska? Cha cha

Jei buvo paslėptas defektas - galios. Bet tai niekaip nesusiję su garantija. 5gt yra cool. Nors Mynde ir išvadino laužu Cha chaNepigu tas grandines keisti, o taip norėtųsi Aliaus logika vadovautis visada Cha cha

As ne tiek uz ekologinius mokescius, bet noreciau, kad isgaudytu dumais apsipylusius dyzelius. Tikrai buna mieste vaziujo ir pila dumais kazkas ir smirda belekaip. Jau vien tokius jei sugaudytu griezciau butu gerai. O jei ten zmogus vaziuoja su kokiu 200kw tvarkingu dyzeliu, nematau jokiu bedu.

Mano asmenine nuomone is esmes sutampa su Dr, nors ji ir neatitinka teises aktu. Naudoto auto atveju neturetu buti reikalaujama analogisko kokybes patvirtinimo, kaip perkant nauja. Atsakomybe turetu islikti tik uz tycia pasleptus trukumus ar tycia nekokybiskai remontavus “pardavimui”

dr as nupaisiau viena situacija (realia) su savo Moteris kuri per metus 4 kkm isuka ir greiciau 85 km/h nera vaziavus. Tai beabejo, jei koks variklis uzkaltu prisistatyciau pas Algirdona.

quattre, wilis jau isaiskino terminoogija, bet galime jam dar karta padekoti Butelis Gėlė

Anelka, o tipo kaip Algirdonui atrinkt kas kačiargoje buvo, o kas nebuvo? Kiek suprantu, jei uzkaltam motore randi ažuolini stumokli, algirdonui pzda, jei nerandi nieko, remontuojiesi uz savus.

O algirdonas tave per vartus ir darykis ekspertize. O jei busi pirkes pries 1,5 m, tai dar didelis klausimas ar pavyks nustatyti, kada tiksliai tas defektas atsirado… suzinojus procesu kainas ir nesant 100 proc. uztukrintumo, kad byla bus laimeta, daug dzigitu nuleidzia sparnus. Anelka, savo sarkazma prasom sau i Ignoruoju Cia skaito ir daugiau zmoniu. Priklaidinsi, paskui plesis ratas bandanciu grazinti negrazinamus ir remontuoti neremontuojamus

Ps.as ir is savo puses ziuriu. Dabar kokiam baradatui parduodu masina, mano supratimu su ja viskas ok, tikrai trukumu kritiniu nera, reikes kazkada zibinto apiplovima keist arba ardyt, plaut. Tas pajama, bam i drifta, smagratis su sankaba labanaktis(kazkada teks keist turbut) ir tipo klapsi akytem, va sugedo, duok 600e Juokiasi . Ka žinau, jei butu fiziskai silpnesnis, as ji sunaikinciau, jei stiprus, pacanas padetu Juokiasi

ai bleat kaip karo reikia Girtas

Ai, geriau nereikia… Cha cha is savanaudisku paskatu galiu teigti - tegul bylinejasi Juokiasi

Nakciau, nsreikia jokio karo. Uztenka saukt kad tave uzpuole ir duot duju i veida. As uz tai, kad pasodint i vieta kas ant snargliu masina sulipdo 200km, bet perkant normalia masina, kuri sugenda del to, kad ji deveta ir reikalaut pinigu…ka zinau. Is kur man zinot, kada numirs turba ar smagratis?