Naujiem?:)

Ok ok, erzinu gi, neatrodo man cia blogas dylas Šypsena bet spalva vistiek viena prasciausiu siam modeliui.

anelka, nediskutuosiu tikrai, bet nusišnekėjai iki nugriuvimo. nediskutuosiu. Neapsimesk teisininku, jeigu visiškai nesupranti teisės.

Santimai, aš iš esmės kalbu, suprantu, kad gali kažkas nepatikt Šypsena

lizinga duotu, imciau

Anelka, neklaidink zmoniu! Ir taip jau prisiskaite delfiu bet ka isivaizduoja grazinti galintys. Naudoto auto atveju pardavejas privalo perduoti kokybiska tinkama naudoti pagal paskirti daikta. Nesuteikiama ir negalioja 2 metu garantija, kai salinami visi atsirade defektai. Pardavejas naudoto auto atsakingas tik uz trukunus, buvusius iki pardavimo, t.y. persuodant auto naujam savininkui. Bet garantijos, kad du metus niekas nesuges, NĖRA!

Triukst - skamba kaip: “uz 10 imu, bet man reikia pasitart” Cha chaO del spalvos - bet kokia geriau nei pilka!

Santimai, sakai problema grandines pasikeist uz 700eur perkant masina uz 11keur,tai ka man reikes šnekėt, kai vel keisiu po kokiu 3 metu uz 500eur, o masina kainuos ~3keur? Juokiasi pze pze, jau elYtui aptarnavimai darosi problema Cha cha

Rafi, tai reiškia, kad yra du tipai žmonių, kurie kaltina dėl visko aplinką, o kiti supranta tiesiog, kad neamžini dalykai Šypsena Atėjo vienas sako davai keičia dėžę visiškai nauja… po atsakymo, kad suremontuosim su metų garantija - grasinimai teismais. pasitarė su teisininku ir nusiramino Šypsena Aš žmogus, noriu sutart su savo klientais kaip lygiais Šypsena nei vieno nenoriu apgaut ir tikrai nenoriu remontuot iš savęs Šypsena nereik ieškot piktai kaltų Mirkt

Man tos garantijos devetam daiktui kazkoks kosmosas. DE vis pirkdavau garantinius po 12 men, jei auto brangesne. Ir tikrai buvo tu atveju cayenne 4,8 motoras subyerejo, nors klientas pats su ta auto per metus buvo 10k+ pramynes, tai pardavem uz 33k remonto samata 25k€ pas dyleri, tai kitas servisas padare uz 13k pagal draudima garantini. Dar buvo tu remontu tukstantiniu, bet kreipiasi i aikstele ir siunti i draudima aiskintis.

willis Šypsena anelka nusišnėkėjo ir tiek. nesigilinkim.

pakeist 4cyl 2wd motorą kitu Šypsena

Aptarnavima su kaladeliu keitimu Cha cha

Dr, kur cia vln uz 700e tau pakeis oficialiame servise? Mano girdeti skaiciai draugu tarpe - 1200-1500e. Nesakau, kad baish, bet reikia ta isivertinti prie pirkimo kainos.

delfiu tikrai neskaitau LaimingasKa reiskia tavo teiginys: 2 metu garantija negalioja, kai salinami atsirade defektai?

Tai reiskia, kad nera garantijos 2 metu, per kuriuos salinami bet kokie atsirade defektai. Nepainiok pardavejo pareigos patvirtinti kokybe su garantijos suteikimu. Garantija yra isipareigojimas salinti per jos termina atsiradusius trukumus. Kokybes patvirtinimas - daiktas yra kokybiskas jo perdavimo metu.

nes negalioja, atsiversk civilinį kodeksą, paskaityk ir tada pakalbėsim. Santimai, tu nori, kad tau pakeistų detales brangiau? tada oficialus servisas.

Santimai, pirma nusipirk ta bmw, as tau duosiu 2 kontaktus vln uz 700e kas pakeis, arba 3 kontaktus siauliuose uz 600e. Taip bet kad ir 1keur,neatrodo juokingas akcentavimas ponu, kai servisas kainuos 10proc masinos vertes. Pas mane kaime kas perka uz 1keur masina, servisas 200e jokiu bedu Juokiasi, bet cia 20proc gaunasi Juokiasi

Vat blt ir reik mokesčio taršos ir mokėti kasmet su civilke ar bent per TA. Ir kad butu už tokį jau šimtukai du. Jau nekalbant apie laužus išvis.

wili, cia kol kas aisku. Tai nori pasakyti jei po 1.5 metu as irodysiu, kad tas trukumas buvo pardavimo metu man tai jau nepades?

Labas naujiem daiktam dazniausiai 2m garantija… jeigu teisiskai irodysi ir tai atitiks istatymus - ok Šypsena bet taip nebus Šypsena