Naujieji užsienyje

Naujieji užsienyje

Ar verta lekti per Naujus is Lietuvos? Turiu pasiulyma i Viena vaziuoti per Naujus. Gal kas ten sventete?TaurėDovana Pasidalinkit ispudziais.

As turejau pasiulyma varyt i Sibira (Novosibirska) sutikt rusiskai Naujuju, tik kaina didoka (virs 200dol.) atbaideAš nekaltas

Buvau Vienoj kokias desimt valandas pora dienu pries naujus. Siaip miestas tikrai labai grazus, santurus, pripuostas ir t.t. Svaru ir tvarkinga visur, vis tik germanska tauta gyvena. Jei turi galimybe butinai vaziuok. Nu brangu aisku viskas, kaip vakaruose.

As 2000 metus sutikau Paryziuje.Buvo labai pompastiski Naujieji.Man butu idomu sutikti Naujuosius kitoje salyje,as pasirinkciau gerame viesbutyje,kur restorane surengiamia Naujametine naktis(vakariene,programa).Bet ten visada reikia pries 2-3 menesius uzsirezervuoti staliuka

Pries 7 metus sutikau naujameti Vienoje. Taip Geras miestas. Gerai Man apskritai Austrija yra saliu salis. TaipGerai Labai saugi, deja, Viena siuo poziuriu - isimtis, lyginant, aisku, su likusia Austrijos dalimi. Blogai
Nu apie pati naujameti. Sutikau gatveje. Renginiu ir reginiu - iki kaklo. Kietas Geriausiai prisimenu, kaip kas 50 metru sustodavo publika dideliais ratais ir dauzydavo butelius i rato centra. Apakęs Atrodo gan pavojinga, bet tik atrodo, nes nusilakusiu iki zemes graibymo ir nesuprantanciu ka darantys ten mazai. Tai va. O as grizinejau namo apie 6val ryto, tai tu ratu sukiu (kiekvienas ratas buvo gal 20cm storio) nebebuvo - miestas svarus kaip kasdien… Šypsena
O ka daugiau? Saugiau ten, tai tikrai…

o as naujuosiu planuoju sutikt pas brolius estus (TALINAS). kadangi transportas asmeninis, nakvyne siulo Taline gyvenantys draugai, tai keliones islaidos = islaidos benzui (dalinam is 4 zmogiuku, deja, daugiau i masiniuka mano netelpa Ne )+ islaidos Taurė- sovetskoe sampanskoe irAlus- SAKU PILS. skaiciavom, kad po 70-90lt nuo zmogaus pinai uztektu naujako planams MAXIMUM Kietas Gerai.

hm, gal kas girdejote apie JAUNMOKU pili Latvijoje? ar apsimoketu ten svest naujuosius metukus?

As 2000 -tuosius sutikau Hamburge, buvo tikrai labai linksma, milijonai zmoniu gatvese, diskotekos lauke ir t.t. Staiga pradejo rinktis greitosios pagalbos, policija- vidury isprotejusios minios gulejo sutrypta mergina.