Naujas TV

dr, gal nuo modelio/gamintojo priklauso. Aš nusivyliau, o nusivylęs antrą kartą negrįžtu Ne Špygazzzipo, jei smart platforma labai bus naudojama, tai Samsung’o geriausiai ji išdirbta. Pasižiūrėsiu ryt kas maždaug gaunasi tokiame kainų lygyje.

siaip as pastoviai girdziu tas nuomones is zmoniu, kas daznai keliauja, tai: 1. nupirk jacko anglijoj, norvegijoj, ar vokietijoj, nuo jo galva neskauda, jis geras, o lt tipo ****a parduoda… bbz daug kas taip kalba, bet man neteko kazkaip pastebet, manau libido. 2. kvepalai. Tie visi irgi vazinejantys pastoviai tai tipo is uzsienio parsiveza kvepia belekiek ilgai, o is lt ****a parduoda. iskaitant ir pigu.lt ir visas kristianas ir t.t. bbz as nepriklus, nejauciu nieko Cha cha

gryzo draugas is Norges ir atsiveze jemesono litriuka, as toki pati LT is maximos akcijini irgi pajiemes buvau nu ir ka…bl praragavom abudu. tai maniskis spiritu atsiduoda ir geriant jau zagirono reikia Baisus Kvankt? Žliumbia o norvegiska taip skaniai sulindo Girtas Girtas Girtas