Naujas TV

Man Philips vaizdo kokybe tai ok, Ambilight irgi ok. Bet visumoj neimciau. Brolis Sony su Android pasieme irgi viskas Gerai

Tomai, tai pacituok, prašau, tas pačias plačiausias paslaptis trumpai Taip

cu, yra čia be manęs daugiau žinančių, nenoriu apsijuokti, tai gal tiek to Mirkt Aš jau parašiau kaip reikia pirkti.

tomai, tai man kiek rimtai su tv susijes zmogus pasakojo, tai daug pavadinimu prispirkusios kitos kompanijos, kaip ale “sharp” “lg” ar panasios maziau girdetos, ir vysto veikla po geru, zinomu prekes zenklu. Esme kad cia nieko nuostabaus. Tai ir nokia dabar paleis kazkoks kinietis ar japonas nepamenu tiklsiai Šypsena

LG ? Nekaltas

Tomai imesk pora variantu vertu demesio. Nors i kokia puse pradet ziuret ŠypsenaAr uz 600e galima kazka nupirkt?

aš kažkokį Sony Bravia nupirkau su kybargu Cha cha prigasdino mane su tai Philips sofoto bugais, o LG ir Samsung kažkaip ir nelipo.

discover, koks žiūrėjimo atstumas? Ką ruošiesi žiūrėti?

Pas drauga yra 8 klases phillips, na tv rodo tada persikrauna pats, dar buvo, kad ziurint tv ismete kazkoki prasyma atnaujinti wifi nustatymus ir nieko neleido kito daryti, suvedus viskas pradejo pats kazkokius atnaujinimus ir toliau leido tv ziureti kai viskas pasidare Cha cha

Norejau nusipirkti senukai.lt/p/garsiakalbiu-sistema-samsung-hw-j7501r-e n/4rn 4, visa laik kaina laikesi ±500€ visam internete, nupirktas uz 419€ vakar, tai visai gerai tos kaledines akcijos man Apkabinimaso siaip teko dirbti tiek su ab.pl, abcdata, acme, elko, also xml techniniais integravimais prestashop sistemoje, tai irgi galeciau papasakoti gal ne kiek produktus bet apie kaledines akcijas ir marzos nustatymo metodus Šypsena

avitela.lt/prekes/namu-kino-sistemos/garso-sistema-samsung -hw-j7501-en

galiu papasakoti ir apie kvepalus kaip pardei buna orginalai uz 70€, o tam paciam pigu.lt kaip sako zmones tipo “neorginalai” uz 15€, nors is tikro atvaziuoja is to pacio Čeku sandelio parfemy-elnino.cz/ ar lenku sonia.pl/, su 7x marzu skirtumu Šypsenair kainas penktadienio galiu pridet jeigu kam idomudrive.google.com/open?id=0B5pVzk90xrmGOGRqS3hjMkI3YVU

tik iš pigu.lt kvepalai po poros valandų jau nekvepia, o tie tavo pavadinti originalai dar kelias dienas laikosi drabužiuose.

Is anglu dar pigiau,plius kvepalai kvepia ilgai,douglas kokybe ok,pigu geri papuldavo tik mazoje taroje 5-25ml

jeigu abejojat kokybe, ir turit namuose neismestu pakuociu, tai tikrinkit EAN kodusdrive.google.com/file/d/0B5pVzk90xrmGOGRqS3hjMkI3YVU/viewjeigu EAN kodas sutampa, tai is esmes yra tas pats, jeigu nesutampa, tai galimai turit ne rytu rinkai skirta produkta arba isvis bbz kas ten Mirkto apie kokybe nieko negaliu pasakyti, nei dagle, nei kristianoje,nei pigu.lt tiesiog karto nuo karto tenka padirbet su tiekeju sandelio integravimais, tai galiu sneket tiktai apie tiekimo grandines, kaip produktai pasiekia rinkas, ir is kur jie atkeliauja. O jeigu atkeliauja is to pacio sandelio, tai apie kokybes lyginimus nelabai ir tikslinga sneket Šypsena

Nejuokaukit su tom replikom,jei taip butu jau sanai ta kontora pigu.l butu užlenkta

pirkau iš jų kartą kvepalus, daugiau tokių klaidų nedarysiu Ne Po poros valandų nė kvapo nelieka Špyga Perku tik rimtose vietose nuo tol, tai nors kvapas laikosi normaliai Gerai

Taip tiesa

Tom4i, tai kurie tv geresni filmų ir internetinio kontento žiūrėjimui, samsai ar lg ar kokie? Kaina 500-700€ ribose, dydis 50-55 inch? Kokie kriterijai svarbiausi?

Nezinau,perku eile metu euphoria zmonai,eile metu visada vienodi,kaip tik gimtadieniui gavo is sesers tokius pat,pirko škotijoje,sako zmona kad ABsoliučiai vienodi Paplepėkim