Naujas mobilus portalas - GSMspot.com

Malonu girdet! Dar maloniau butu suzinoti preleminaria data wap versijos pasirodymo?Šypsena))

dizainas musu, DIZAINAS musu, dizainas MUSU, DIZAINAS MUSU /Cha cha\
Jau nebetikiu kad jusu.

spalvos, logotipai gal ir jusu Mirkt bet pats dizainas tikrai ne… nuo kada box`u (meniu) perstumdymas kitaip nei kituose puslapiuose vadinama dizainu Mirkt

Gal kas turi protingiau ką pasiūlyt nei spėliot kas kūrė dizaina?.. Nekaltas

Cha cha ar tu vadini šiuos narius neprotingais ? Cha cha aš įsižeisčiau Laimingas Cha cha Cha cha Cha cha

cheers Alus.
Beje, kada bus fonų 101x80 ?

Nu rytoi uzsiimsiu t68 t300 ir t310 telefonu theme`ais mophun zaidimais jai rasiu geru ir wallpaperiais ( beleko nedesiu ) Mirktnu ir polifonkiu archyva papildysiu biski Mirkt

Ne tiesiog tema sukūriau ne dizaino klausimais Mirkt

Šiuo metu praverstu nuotraukos, darytos su Nokia Fun Camera PT3/IQP-500/IQP-510/IQP-530 …

Jei kas ko panašaus turit ar esat radę - skelbkitės čia Laimingas

Reikia aplankyt…

apsilankykit http://www.gsmspot.com Šypsena 101x80 mophun zaidimu idejau kazkas cia prase Šypsena

Nu tai kada wap’ine versija isleisit?!Mazdaug data galit

Nu tai kada wap’ine versija isleisit?!Mazdaug data galit pasakyt!?

Seniau turejau as siemens tel. tai buvau visokiu programu prisisiuntes dabar guli jos pas mane be jokio darbo, tai jei reikia galiu atsiusti tik pasakykite kaip nes nelabai per ineta moku tai daryti.

Nu… žinokit kažkaip 3 dienĄ negaliu užmesti akies į šitą psl…

Ar čia tipo WAP tiktai?

Vienas iš perliukų " 101x80 mophun žaidimai tinka Sony Ericsson t68, t68i, t300, t310 ir kitiems telefonams turintiems 101x80 taškų ekraną."

Nu dar tikrai negirdėjau, kad t68/t68i palikytų mophun

layoutas išsitampęs, išsismaukęs, meniu tekstas prisiklijavęs prie krašto, jokių paraščių. nu klaiku. tikra šlykštynė.
ir kodėl ikoną pavogėt iš džiavos?

kokia man manuda iš tokios informacijos, kuri matomiausios vieotj?
Laikas: 17:15:15
Šiuo metu naršo: 2
Išviso apsilankė: 581
Data: 2004 Sausio21
IP: xxx.xxx.xxx.xxx

Padaryk pirmu!
Pažymėk!

Taškai: 1024 x 768
Naršylė: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.6) Gecko/20040114 Firebird/0.7+

baneris išsmaukytas visas, agromnas, pusę ekrano užima. informacijos irgi jokios naudingos neradau. vien tik linkai, nieko originalaus.

pateiktos programos, bent jau siemensam, senoas ir lėvos. bent jau ir siemens-club.ru viską būtumėt nukopinę, išvertę, vis daugiau naudos būtų.

Waperiams jis prieinamas?Nekaltas

AR GALI KAS ATSAKYTI, KADA BUS WAP WERSIJA??? AR NIEKS WAPERIU NE GIRDI?!!!

Kolkas paliekame turinį ramybėj, kadangi jis gerokai nebaigtas …

O man įdomu būtų sužinot kas pas tave per naršyklė? nes įtariu išsismaukius yra jinai, o ne puslapis. Ir niekas ten neišsitampęs. Yra visos paraštės ir visa kita.

Ar o2 aklas? Capslock rasau, vistiek i klausima ne atsakai! Jai ne zinai, taip ir pasakyk!