Naujas mobilus portalas - GSMspot.com

kaip matau pas jus unikaliu lankytoju tikrai nera daug… Mirkt

Pas mus yra žmogus kuriantis dizainą. Ir tikrai esu prieš plagijavimą ar kokį šablonų naudojimą. Dizainas yra kurtas MŪSŲ.

Beje, kai prisėsi prie pc, numesk linką kur tokį esi matęs Mirkt

Uff… softo tikrai nekišime į tą patį serveri, kuriame yra vos 100mb… Kolkas dėl vietos nežinau ką daryti… todėl dauguma nuorodų gali vesti į svetimus puslapius… gaila, bet kolkas kitaip yra neįmanoma Liūdnas

O bet kokia informacija yra visada laukiama Mirkt

Ką tik turit naudingo, siųskit [email protected]

teoriskai templato sukurt jie negalejo nebent kokiam css faile pataise spalvas ir boxu isdestima norint paciam sukurti nuo nulio dizaina reikia labai gerai moketi php nes menkiausias nukrypimas ir jau turi erora Šypsena

Nieko man neatidaro, rodo tokio tinklapio nera.

Meluoji Laimingas Labai plačių php žinių sukurti dizainą tikrai nereikėjo. However, kaip jau sakiau, turim dizainerį, kuris su šia užduotim susitvarkė kuo puikiausiai. O dizainas NEBUVO iš niekur vogtas.

O turėtų?
Kas rašė kad puslapis veikia per wapą?

nu o bent jau textinei info vietos atsirastu? ir gal butu tokia galimybe
paciam talpinti info nes kazkada bandem kazka panasaus daryti kai info siunti adminui ir pats deda i puslapi tai kai susipykom viskas nuejo suniui ant uodegos manau kiek zinau tokios sistemos turi leveliu sistema
kurioj galima priskirti ir atimti teises tad manau galimybe postint temas butu neblogai Nekaltas beje manyciau galima butu gsm klubo patarimus atsiklausus autoriu perkelti pas jus Mirkt taip butu ir jums ir temoms daugiau naudos nei cia… Nekaltas

p.s. mano temas gsm patarimuose istaises gramatines klaidas nupostinti pas save Mirkt

Dizainas yra pilnai 100% kurtas musu t.y musu dizainerio. O jai kazka pansaus radot duokit linka Nežinau

Iskart sakau, kad jei kam sunieztes nagai mano gsm patarimus kurtai be mano sutikimo panaudot- nuskriausiu!

nezinau nenusimanau as ten tam dizaine, ir tikrai neturiu nieko pries, viskas labai saunus puslapis, bet kai pirma karta ten uzejau labai primine bent pirmas puslapis http://www.gsmpasaulis.lt nors gal ir ne Nekaltas O siaip tai kai pasveiksiu noresiu su jumis pasneketi, gal parasyciau koki straipsniuka ar ka, jei jus nieko pries… taciau dabar as su labai auksta temperatura tai ir nesigalvoja ir pan… Tuoj begsiu atgal i lova Žliumbia
O siaip tai sakau yra tikrai noras kazkuom prisideti prie sio puslapio.

GSMpasaulis yra phpnuke su kažkieno padarytu skinu. Į tokius dalykus žiūriu tikrai BlogaiVeee

Pas mus dizanas buvo sukurtas mūsų dizainerio, suprogramuota taip pat viskas mūsų, ir niekas nebuvo vogta.

Taip kad nesikabinėkit Laimingas

Kas dėl straipsnių - jie labai praverstų į mūsų puslapį Mirkt

Gerai tikrai gerai padirbeta, tik reikis papildyti.Reiktu poly daugiau imest ir zaidimu naujesniu, pvz tokiu, kuriu yra one.lt puslapyje.

Poly sistema buvo nesenai baigta programuoti. Taip kad neužilgo jau galėsite ten rasti daug polifonijos Mirkt

Ar atsiras sio puslapio wapinis variantas?

Neblogas tikrai. Bet kaip reik ish ten melodijas atsisiust I telefona???

Wap versija sukurkit!

o ar per wapine wersija bus?

Būtinai atsiras Taip

Šis dalykas mūsų darbų sąraše užima labai svarbią vietą.