naujas dangtelis


naujas dangtelis

pasikeiciau saviskio dangteli, pries tai buvo juodas. gan graziai sis baltas ziurisi tik gal ta juoda klaviatura jam nelabai tinka Nekaltas

V_S o ka tu supranti Kvankt? puse metu ieskojau kol radau balta dangteli ,o tu man neleidi pasidziaugt Juokiasi

visai neblogai ziurisi Šypsena

Juodas kameros blynas nepriot Ne

originalas? Šypsena

Owis o ka i kiniska panasus?

nea Cha cha o kiek mazdaug kainavo? Šypsena

kodėl nevisas baltas? nenorėčiau, kad taip maniškis atrodytu

tipo pearl edition Cha cha bet fainai atrodo Šypsena

nevisas baltas todel ,nes niekur neradau baltos klaviaturos , teko pirkt juoda, o tas kameros blynas tai pilkas komplekte buvo, bet uzdejau juoda. Kainavo apie 50lt. ir dabar dar ekrano stikliuka uzdejau su juodais krastais , o ne su pilkais kaip foto, juodas labiau prie klaviaturos derinasi Cha cha

man kai garantinis nesugebejo sutaisyti is gamyklos nauja telefona atsiunte, kuris baltas buvo Šypsena

na siaip tuoj bus 2 metai kaip turiu w810 ir jau atsibodo juodas dangtelis, aisku truputi ir apsitryne jis per tiek laiko. bet kai issiardziau as ji viduj visos detales kaip naujos , klaviaturos plokste atrodo kaip nenaudota. Manau jis man dar ilgai ilgai tarnaus Nekaltas

o siaip kaip isardei, tai nera ten problemu, kad detales issokiones? Šypsena neimanoma nesudet? Cha cha

Cha cha o tai kaip tau detales, esancios viduj gali ne kaip naujos atrodyt ? Cha cha

Mano nuomone atrodo tragiskai Veee . Visiskai netinka tokia spalvu makalyne, arba visiskai baltas arba visiskai juodas (kokie ir buna originalus pasirinkimai). Bet, kaip minejau, cia mano nuomone.

CTU, pritariu, kiek zmoniu tiek ir nuomoniu. Bet nuotraukoje atrodo vienaip realybej dar kitaip

Owis, va koki kelia reikia nueiti norint pakeist dangteli youtube.com/watch?v=N70aCmw4k-M&feature=related

Aciukas Cha cha Cha chana, bet kai turi telefona kokia du metus, tai tikrai nusibosta ta pati spalva… px dar ir tokia marga Šypsena nors nelabai cia ir marga… geriau negu vien juoda Cha cha

blyn pazejau ta klipa kaip isardyt tela, tai padek dieve Cha cha