Nauja Bites akcija!

Nauja Bites akcija!

Buvau nutares siandien paimti savo vardu dar viena Bites kortele ir kartu telefona Siemens A50. Nulekiau i Raseinius prie biuru kur galima pasirasyti sutartis reklameliu prikabineta, koki telefa imant kiek moketi reiktu. Zodziu viskas ciki kol su paciais atstovais nepakalbi. Pasirodo jie kolkas visai dar neturi nei A50 nei 3510i telefonuJuokiasi Ir kaip pasakojo kad taip yra visuose Raseiniuose ir kituose miestuose kur nera Bites salonu. Na zodziu, biski likau nusivylesBlogai

Tai Raseiniuose nera Bites salono?
Kai buvau paskutini karta ten (pries menesi) tai tikrai maciau Omnitel salona, ir berods bites, na o gal sumaisiau su kazkuo.
Visgi jei nera salono - tai "igaliotos imones" visada su akcijomis veluoja - taip iprasta…

Paties salono ten tai neraLiūdnas yra tik daugybe atstovybiu. Pavyzdziui man norint pasikeist Bites taskus i koki priza is Jurbarko raj. reiktu vaziuot arba i Kauna arba i Taurage, nes ir Jurbarke nors yra salonas bet negali prizu duotLiūdnas

Nu ir nesąmonė Juokiasi. Užjaučiu Taip.

Bet aptarnavo tai normaliaiJuokiasi siule vietoj ju Samsunga imt. Bet as jo nenorejau, todel paprase mano telefono ir sake kad kita savaite jau tu telefu turetu atvest ir man kai bus paskambinsŠypsena

Lauk skambucio Mirkt

kowne salonuose 3510i irgi nera. O akcija kai papigiai jai pasiimt galima tuoj baigsis. Gera akcija - siulo telefus kuriu shiaip neturi.

Kaip vakar toj parduotuvej kalbejausi tai ten sake, kad perkant telefa uz 1Lt uz korteles pajungima reikes moket 40Lt.Blogai Man idomu ar sis mokestis yra visuose salonuose ar gal cia ta firmele kaip kokie tarpininkai sau babkiu nori uzsikalt?
Mokescius uz kortele esu karta mokejes ir anksciau, kai emiau savo dar tada buvusi L plana. Mokejau uz korta 50Lt. bet tada planas buvo vienas prie sustresniu. O kiek veliau imdavau tai uz nauja sutarti ne lito nepaimdavo. Tai gal ir sikart galima korta gaut nemokant tu 40Lt. Oi kiek Alus uz likusius Lt iseitu Cha cha

Aktivacini mokesti taiko visi operatoriai Bite taip pat iseitis, tai sugalvojo ne koks salonas ar igaliotas atstovas.

O kas liecia sia nauja Bites akcija, ji tikrai gera Gerai.

Pritariu…o rebimba visada Bites vandeni drumsciaCha cha

Jo buvau sugryzes savaitgali i Raseinius, gimtasasis miestukas, gaila tik kad beveik niekas jame nesikeicia. O Bites salono tai kiek zinau nera, yra tik daug visokiu firmeliu kurios ja atstovauja. Laimingas

kai emem tevukui nokia uz 1lt (idomu, kad cekyje raso mob.50ct. ir sim 50ct. Šypsena ), tai neeme jokio pajungimo mokescio, tik ten reikejo 10 minimaliu sumoket i prieki.

Na vakar jau pasiemiau ta A50 uz 1Lt.Juokiasi O jei pastoviai Bites vandenis drumsciau ir akies ant jos netureciau tai savo vardu tikrai netureciau 4 korteliu paemesCha cha

Rodos, kad Omnis aktyvavimo mokesti 49 Lt sugalvojo, o kiti irgi pinigaujasi.

remimba is kur tu? As tai is isluvos. Bet kaune gyvenu

Man atrodo kad pazintims yra atskira temaJuokiasi arba galima rasyt i privata. Bet kaip naujokui manau galima atleisti…
Be to isluvos as nezinau nebent Siluva, o as tai is Jurbarko raj.

o tele2 yra

cia oficialiai, aktyvavimo mokestis ateis su saskaita…