naturalios kaukes veidui,plaukams ir pan

sako nelieka

O kas ten apie zalia arbata? Papasakok placiau Gėlė

Kazkada susigundziau isbandyti aviziniu dribsniu su pienu ar dar kazkuo kauke. Puse dienos krapsciau pridziuvusias avizas Veee

pritariu, kad tai sveika, nes naturalu. Tik labai jau nemalonu, po to krapstineti likucius nuo veido ar plauku. esu daug kaukiu receptuku prikaupusi uzrasu knygelej, tik tingiu darytis

Agurkai labai veiduka ramina !

ansktyvoj jaunystej plaukus skalaudavau su azuolo zieve. visai gerai buvo, kol neatsibodo ta zieve plikyt. dar anksciau tu kaukiu pirkt visokiu nebudavo, tai darydavau is kiausinio baltymo veido kauke. toks idomus jausmas apima kai ta kauke pradeda veida traukt.

na man visai patinka veido kauke: pomidoro minkshtimas + grietine + kiaushinio trynys Gerai

KUO veiksminga?

shiandien buvau pas kosmetologe snukeli ishsivalyt,taip sakant inkshtirus ishsispaudyt,tai ji man patare pylinga veidui daryt…gal ka gero pasiulyt galit?

Kirpejai labai giria tokia kauke plaukams-avokadas, pora saukstu alyvuogiu aliejaus ir du kiausinio tryniai.Palaikyt koki pusvalandi ar valanda ir isplauti Taip

Gerai isvalo veida zalios, sutrintos su bulviamale bulves, galima sumaisyti su isvirtomis. Palaikyti apie pusvalandi ir nusiplauti siltu vandeniu. Visai geras metodas, oda tampa svelnesne ir svaresne Laimingasprasom Gėlė

Ash kazhkada perskaiciau, kad labai veiksminga plaukams svoguno kauke.Viena diena pabandziau, tai po to savaite niekur negalejau eiti, nes taip smirdejo, taip dvoke…net miegot normaliai negalejau, nes mano ilgi plaukai ir nezmoniskai smirdedavo. Nuo to laiko nebebandau jokiu liaudisku priemoniu.

jooo, as irgi kazkada svoguna bandziau, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas BaisuDar ilga laika jauciau ta kvapa ant savo plauku, ypac jei jie suslapdavo Pavargęs

Jo Cha cha.Nepamirshiu to niekad Šypsena

Ar spermą jau išbandėt? Jei ne, metas būtų bandyti Mirkt