"narys" DIRBA:D


“narys” DIRBA:D

“narys” po 24h nemigos tad prie estetines isvaizdos prasom nesikabineti Cha chaVat isigijau tumio anksciau demonstruota klava… labai abejojau jos naudingumu Šypsena bet pripazistu kad tikrai smagus dalykas ir patirtis su ja narsant neta Gerai

Foto daryra su N73 Šypsena

dar jus cia tokiu pridekit, as tuoj susigundyziu savo PPC tokia isitaisyt Cha cha

PPc galetum pigesne isigyt Cha cha Yra kazkokia cygnet klava irgi analogiska sitai … bet kainuoja ant 30 - 40 eu maziau Ne sita man atsiejo 130 Pavargęs nebuciau pirkes as jos bet kad tikrai labai daug laiko ant wap praleidziu… ypac darbo metu JuokiasiD tai pamaniau kad pravers.

OT: o tai taip dabar airijoje šalta? Apakęs Man tėvas sakė kad londone ir ne kas Nekaltas

vidutiniskai 12-22 silumos ŠypsenaNesuprasi cia su ju orais Šypsena

škotas >>> lietuvoj maciau tik viena, berods BT, kuri kainavo 500 lietuvisko pinigo, man pasirode brangu… jei gauciau ant LT zemes bent uz 300 manau pasiimciau. dar gerai komplekte pele butu Cha cha bet cia svajuko drambliones Šypsena

abejoju ar pelė išvis gali būti prie telefo pakolka Pavargęs

tumis minejo kad is lt pirko analogiska uz 300lt TaipO peles tikrai ten nereikia Ne nes tas “peles” kursorius pats eina automatiskai prie kiekvienos nuorodos Taip tai belieka tik enter spaust Šypsena

o tai Škotas, koks ten patogumas nete? Tipo adresą renkant? Šypsena Ai, nors bitės forume, tai jo - pliusas Gerai

nereikejo savo veido rodyti Ne , dabar ZHEE suras tave ir … Pavargęs Apsvaigęs

Toli jam iki manes dar JuokiasiSeduction, 3.5g si ta duoda Taip normalu web tinklapi, kad ir ta pacia biteplius atidaro per 2-5 sekundes Taip i ekrana telpa vis ta vidurine dalis(komentaru) tad kazkaip nera labai jau varginantis dalykas narsymas nete MirktAisku su pc nesulyginsi, bet vis geriau nei nieko Šypsena

as kalbu apie WM o ne Symbian Mirkt WM pele neblogai butu, kadangi esu isbandes programele, kuri kompo klava ir pele privercia veikti delninuke Cha cha patiko Gerai tik truputi stabdo, nes reikalas vyksta per BT. noretusi normalios BT peles ir klavos kad nereiktu dar ir kompo tampytis Cha chapeles poreikis PPC atsiranda todel, kad Symbiana gali valdyti tik su klava, o vat del WM ipatumu vien tik su klava nera jau toks didelis malonumas naudotis…

as is mobili linija toki pasemiau uz 300lt virs. Nesigailiu. Labai patogu.

Šypsena