Naminukes varymas Lietuvoje!!!

Naminukes varymas Lietuvoje!!!

Kompiuterastas>>> arba truputuka nusnekejai arba nesi TIKROS naminukes geres… tas pats kaip geras viskis. tik tiek kad pavadinimas negraziai skamba… o gal kas nors zinot kaip ja graziai pavadint? Cha cha

O man kaiptik naminute uz valstybine labiau patinka, aisku, jei gera. Geriausia ruginuke, labai idomus skonis.

Dominyka rašė:

Kompiuterastas>>> arba truputuka nusnekejai arba nesi TIKROS naminukes geres… tas pats kaip geras viskis. tik tiek kad pavadinimas negraziai skamba… o gal kas nors zinot kaip ja graziai pavadint? Cha cha

Gali vadinti kaip nori naminuke, samane ar kt. skonis del to nepasikeis. O kas liecia viski, tai ir jis man taip pat nepatinka. Nors esu geres (ragaves) ivairiu rusiu namines ir viskio, taciau nieko geresnio uz valstybine neraCha cha.

stina rašė:

tikriausiai neragavai?Siaip tai zinok kad pamanoma ir visai nieko.Man patiko, bet nepiknaudziaujuCha cha

esu ragaves ne karta!bet man vis tiek geriau orginali!
nors zinai ka geri vot!kaip setijoj kiek numiro del sito brudo!

Jo geriausia valstybine Gerai uzkandai - mazyciai sumustinukai su raudona ikra Gerai

Tai jus turbut geros kaimiskos namines turbut nesat gere… jeigu ir bandet kokio kontrabandinio baltarusisko surogato tai nenusikalbekit cia. Be to nuo geros namines - galva rytdiena neskauda!!!Kietas

Turkis rašė:

Kompiuterastas rašė:

As tai manau kad naminuke pats sudiskiausias alokoholis!!!Pats ngeriu ir kitiems nesiulau!!!KietasAlus

TeisingaiGerai, geriau jau gerti valstybineTaurė ar aluAlus.

Nesutinku!

Varliūkštis rašė:

Jo geriausia valstybine Gerai uzkandai - mazyciai sumustinukai su raudona ikra Gerai

o gerai but padaryti koki buteliuka!Šypsena
Zinoma ne naminukes!Šypsena

Tai cia be problemu va siandien sesija baigiau Aš nekaltas

Varliūkštis rašė:

Tai cia be problemu va siandien sesija baigiau Aš nekaltas

tai ka darom!Šypsena

As imu buteliuka o tu ikrus
Ale kur???

Varliūkštis rašė:

As imu buteliuka o tu ikrus
Ale kur???

Labai gudru!Šypsena

Jaunutis rašė:

Varliūkštis rašė:

As imu buteliuka o tu ikrus
Ale kur???

Labai gudru!Šypsena

Galim ir atvirksciai pirkinius daryt be problemu, bet cia iskyla pora klausimu: kuri panele pasisiulys paruost uzkandele GėlėsGėlės ir kur galetumem pasedetGerai

jo cia beda!
gal kas pasiulys kaip manai!Šypsena
Gal kas pasikves!

Kompiuterastas rašė:

n enusisnekek!!!jau atsigavau po naujuju!!!galetum ir pasiulyt!!!Alus

Tai ka buvai prisproges gerai,kad tik dabar atsigavai!

Jaunutis rašė:

Varliūkštis rašė:

Po truputi blesta viltys…o troskulys nedingsta Liūdna

nesekas!turbut neks neiseis!
gal kita karta pasiseks!

tau nei kita karta nepasiseks zioply!!!Liūdna

jo as irgi neatsisakyciau! Šypsena

nusipirk!!!Alus

Degtinyte kaip krikstolas ant stalo rasoja, o aplink mergytes begioja…ech Nustebęs