Naminiai gyvunai Anglijoje

Naminiai gyvunai Anglijoje

Kiek kainuoja nusipirkti cia namini gyvuneli (kaciuka, suniuka)? Kokie mokesciai jam (insurance ir pan.)? Ar butinai grynaveisli? Kiek skiepai visokie kainuoja? Ar privaloma dresiruoti? Kiek dresiravimas kainuoja? ir t.t. Noriu viska susizinot. Aciu

daug zhinosi…



jai reikia kaciuko, ir esi anglijoje atvaziuok i lietuva as tau duosiu ji nemokamai Cha cha

Norima info visada rasi internete. Cia tik vienas is link’u:
http://www.pets-uk.co.uk

P.S. Google search’e irasyk pets uk - info per akis. Sekmes Labas

As noriu ne kazkokiu taisykliu, o grynai is patirties patarimu ir atsakymu. Ypac lietuvaiciu…

Nu,pas mane tik zhuvys,kuriu ishlaikymas beveik nieko nekainuoja.Tik gaila,kad jos ishmireNustebęsdel mano nesugebejimo pasiieshkoti tinkamos info laiku.O shiaip,kiek pazhystu lietuvaichiu turinchiu gyvunelius,tai jie jokiu taisykliu nesilaiko ,tik paskiepija kada it nuo ko reikia.Tik tiek,kad kai gyvuneli turi -esi pririshtas.Niekur neisheisi ir niekur to vargshiuko nepaliksi.

mumGėlė, tai katina pirkai, ar naturaliai ismire Cha cha Sorry, gal ir ne vietoje juokeliai Nežinau
Wa as siuo metu ieskau labradoro veisles suniuko. Kaina nuo £450. Skambinausi per kelis klubus ir privacius asmenis. Vienur uzsiprase net £750, plius karta per menesi sudalyvauti vados susitikime. Na kur ten turesiu laiko vazineti i priesinga, Pietu London’o puse Baisu Suniukus paprastai parduoda 8-12 savaiciu, jie buna paskiepyti. Draudimas panasiai, jau apsiziurejau (galimi ir kiti variantai) £14.99 per/menesi. O maistas, velniai zino, tai kas lieka nuo stalo suniui juk nepaduosi Cha cha Bet supermarket’ai pilni "Pedigree" ir kitokiu sunisku skanestu. Beja, pries perkant suni ar koki kita gyva sutverima reikia gerai pergalvoti: tai ne vienai dienai, tai visam gyvenimui. Ar uzteks kantrybes, laiko… Be to sunis, ypac grynaveislius, pageidautina vesti i klubus apmokymui. Taigi, vos ne kaip su vaiku…Waje, waje…

£15 per menesiApakęs Tesco parduotuvej kazkoki bukleteli maciau kur sunim TIK £7/men.Nekaltas
Beje… o cia tas kainas grynaveisliu vardinai?

Taip, laurra, kalbu konkreciai apie grynaveisli, labrador retriever. O ka? Kas del draudimo, tai ir parasiau, kad galimi ir kiti variantai. Tarkim man £14.99 per/men - nebrangu, Tu gali rinktis ir pigesni draudima. Kitas, galbut, butu nupirkes ta suniuka uz £750, man siuo metu tai per brangu. Del to ir siuliau Tau informacijos ieskotis per interneto svetaines, taip greiciau susidarysi vaizda, kas, kur, kiek kainuoja ir etc.

Na man irgi nebrangu, taciau nustebau, nes maniau, kad bus pigiau… anyway… dekui uz info… reiks pasiklausinet grynai anglu, jie gal labiau man ka patars ir pasakys… vistik jie cia labiau ismano savo istatymusNekaltasTūsas

Radau kelis idomius link’us. Vienas is ju:
http://www.learn.co.uk/citizenship/onlinelessons/animals/activity1.asp
Ir kitas:
http://www.advicenow.org.uk/go/infoindex/infoset_225.html?term_text=Pe
ts&search_string

Ohhh, geras, siu veisliu sunys:
Pit Bull Terrier
Japanese Tosa
Dogo Argentino
Fila Braziliero
pagal "Dangerous Dogs Act 1991" yra paskelbti pavojingais.
Juos vedziotis gali asmenys nuo 16 metu, o pas mus kvartale keli pitbuliai laksto…palaidi Baisu Vienas is ju itin agresyvus.