Naktiniai sliekai dar kvėpuoja grynu oru

bet užtat vėgėlės oi laukia laukia nesulaukia ir dar ilgai lauks
Liežuvis

Na nieko sau ,jei tik sausio pabaigai tau reikes pirmo ledo,man rodos eseriai jau bus prarade savo pirmaledi judruma ir nora su zvejais bendrauti Juokiasi
O jei rimtai,tai is tikro jau pasiilgau ledo,nors man tik kovo pradziai reikes sadyvra,bet ziema turi buti ziema.

NA,vegeliautojam toks oras,tai pasaka,nei izo nenesa,nei ledo lyciu,kitaip sakant:zvejok ir zvenk.

prie -20 pirmas ledas labai greitai taps nebe pirmu

Dvi dienos ir eseriams "kaput"
Taip

Cha,ir vel pasalo,lauke visai malonus orelis,truputeli salvena,gal vis tik ir bus ta ziema.

ziema - taip, bet ledo nenusimato Ne

NU nu,tu cia nevarazyk,kaip gi taip be ledo … manes eseriai laukia
Taip

VA,jau isnyko balos,truputi atsalo,gerai.
Buvo chebryte keturiese uz Viesviles prie Nemuno vegeliu gaudyti,tai per keturis tris vegeles sugavo,ir visos uzkibo vienu metu.

cia ne as varaziju gismeteo Šypsena

Bet siaip tai negaletu taip buti,kokia ziema be ledo?Juk vistiek nors trumpam ledas kiekviena ziema budavo.

Tiesa,nepasakiau,kad jie tas vegeles gaude nakti is pirmadienio i antradieni.

ka gali zinoti? laikai neramus, valdzios normalios nera, tai ir ledo gali nebuti, gal kas prades teikti paslaugas - uzsaldys nedideli ezeriuka ir galesi zvejoti uz atitinkama mokesti

Jei ledo ant naturaliu vandens telkiniu nebus,tai pasiimsiu ziemine zvejybine iranga ir varysiu i ledo rumus.Prasigresiu skyle ir zvejosiu Mirkt

bet juk ten iki dugno… ledas. Jau darbe ir su vyresnėliais pasikalbu- nepamena tokios žiemos Ne

Vėgėlės yra gerai, bet lydekos skanesnės. Jei nešals iki -5 - varysiu lydekauti Taip

Na ir velniop,nors skyliu pagrezinesiu,taip pasportuosiu,vis siek tiek zvejyba primins Mirkt

Ir kur tu ruosiesi varyti lydekauti?Ant gyvos?

Su pergale Alus

Dar neapsisprendžiau Nekaltas
Bet varysiu spiningauti. Šis sportas man patinka labiau nei gaudyti gyva žuvele.