Naktiniai sliekai dar kvėpuoja grynu oru

lauksim dabar daug raimiuku Šypsena

Nesulauksit (bent jau artimiausiu laiku)
Cha cha

Kazin vytia jau prisirinko naktinuku?

patikrinau - tikrai yra Šypsena
bet nerinkau, nereikia man dabar ju
bet rinkti jei ka, galima jau 18 val - jega

Na,va,matot,nemelavau. Siandien su vienu pazystamu zveju snektelejau,kaip sykis grizes is Nemuno,tai ,zinokit,jau dideliu vegeliu pagauna,bent jis didziausia 3,2 kg parsiveze,bet sake,kad ir kiti jau pagauna.

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_f_reviews/222.61589.228…-=(14373
88913?myname=3f3bsv0bbs2mbqf9n1hr2wp7w9fk9797

vk_ liuks nuotraukyte,bet kad tie sliekai kodel tai ne raudoni …matyt nuo sedejimo prie kompo pazaliavo
Juokiasi

Idomu,kaip pas jumi gyvenamose vietose,o pas mus Marijampolej dar liepu lapai nenubyreje,tiesa,jie jau rudi,o jauni liepaiciu ugliukai (tokie iki metro aukscio) dar su zaliais lapais.Tikrai ilgas rudenelis pasitaike.
Tiesa,puse Marijampoles zveju urmu varo i Nemuna vegeliu ieskoti Mirkt

Raimi būk žmogus susirink tuos marijampoliečius nuo Nemuno,nes nuo jų jau oro trūkstaŽliumbia

Jokiu sansu,jie greiciau mane nuskandins,nei nuo vegeliu rybalkos atsitrauks.

Paskutinemis ziniomis,vakar Pilves upely dar karpiuku tris kilus pagavo,siandien irgi isvare,lauksim ziniu.

NA va,karpiams jau sakes bus,prasidejo ziema,ir ju jau nerasim.NA tad palinkekim jiems saldziu sapnu.Mirkt

Kokių sapnų? Apakęs Taigi Diabolikas su Alvisku trečiadienį dar juos gaudys…

negaudysimNe,tegul ilsisi ramybejeCha cha

NA ir sekmes jiems,vis tiek nieko nepagaus,nebent savo uzpakalius prisals Cha cha

Teisingas poziuris,tegul sau miega.As irgi nemegstu,kai per prievarta mane zadina Mirkt

Rupūs miltai,tai tuoj vėl naktiniai sliekai pradės lysti iš žemės…
KAda gi ta žiema prasidės…
Pavargęs

nu bet kai prasides tai jauciu bus is karto -20

dėl žiemos jau ir aš pradedu nerimaut…Baisu juk sausio pabaigai jau reikės…NežinauNekaltas

Duok dieve,kad tavo zodziai tiesiai jam i ausi,as vis to pirmo ledo nesulaukiu,o eseriai manes niekaip nesulaukia.
Taip