Naikinamas planas "LABAS paslaugos"!

Naikinamas planas “LABAS paslaugos”!

Nuo 2005 m. sausio 11 d. planas “LABAS paslaugos” keičiamas į LABAS tarifus. Pasikeitus tarifams, nebegalios naudingumo paslaugos bei lojalumo programa “LABAS taškų klubas” paimta is labas.lt Skubėkit išnaudot taškus kas dar naudoja. Gaila baigsis pigūs pokalbiai tarp 3 draugų ir nemokami sms Liūdnas

o tu *****… Kanda

viskas gerai, tur ezi ir visx normale Liežuvis

Eik eik.negali but. is kur zinai? ble wa kaip faina praeita menesi buwo.issiunciau 899mokamas sms,o gawau 449 nemokamu i wisus tinklus :stuck_out_tongue: plus dar pasikeiciau 880 taskus i sms tai dabar apie free530sms turiu.ble kas weixiu su tiek sms. ble per toki laika reikia spet issiuntinet Liūdnas

bleen Nustebęs …gerai kad nedaug tasku turiu…tai gal spesiu issiuntineti…gaila kad nebebus Labas paslaugu Liūdnas

nusikalbat…taigi labasas turi oficialiai pranest tai,o ne internetu…

jau seniai apie tai kalbeta buvo. rimtai naikina.

ir pranese,gavau sms… paskambinau dar,ir akurat… Liūdnas apie 300sms suniui ant uodegos! o taip buvau apsidziaquges… Piktas

skambinau ir man patvirtino. turiu 400sms nuo praeitos akcijos, ner kur det tai pasiuntinesiu sukciam kur man parase atseit 2000lt laimejau, reik realizuot kazkur tuos sms

Visi geri dalykai kada nors baigiasi Taip

pats planas buvo panaikintas nuo 2004 rugsejo lygtais 14d.jau negalejo jo pasirinkti. o tai ka dabar priverstinai keis be sutikimo? as manau jok jeigu isikeisi taskus i nemokamus sms tai jie niekur nedings.kodel turetu o tai kaip dabar su labas eko duo 500sms free. nors ka gali zinoti.

as manau jok sms neturetu dingti.tik nebus naudingumo paslaugu.ta prasme neis taskai ir nebus visu tu paslaugu kur buvo. jai jau bite visus free sms nuimtu tai butu klijantu negerbimas.juk juos tai ne siaip sau gavai, o uz lojaluma.

Bent man tai didesnis izeidimas atrodo tu visu paslaugu panaikinimas. Tuoj bus trecias ezylis. No respect.

nesamone!!! Piktas Žliumbia Piktas Žliumbia

tiek kad wap’as liks po 7lt ir bus galima susirasineti per privacias zinutes kaip busi uzsiprenumeraves.

jie megali tajp daryti, kaj dar tiek daug wartotoju yra :confused: My father will be angry :confused:

Labas po truputi nusivaziuoja !!! Interas apgal duomenis padaromas, daba naikinamas tarifas !!! kas toliau …

vejasi extra aba bite sugalvojus koke nauja paslauga ir xujovina labas kat y ta daugeu aytu Cha cha

Mano 10000 tasku nuplauks Žliumbiagaila