Na ir kaip jums Kauno paroda?

Ukmergėje miesto stadione.
Tikriausiai jie dar neturi stadiono su stogu… Ignore

Bet seip jau salta,na o tau Julikon,jei lis tai nekas…

Liūdna Nereikia ish manes tichiuotis, ash du didelius ishstatynesiu ir dar viena hendleriams duodu, tai, kad man bus TRUPUTELI sheshtadienio darbo gailaIgnore

vat kodel as ir myliu trumpaplaukius ,istraukei is bokso ir i ringa Šypsena

Taip Mmm… O kaip gi grozhys?Aš nekaltas Cha cha Liežuvis

Na aisku,bet del skonio nediskutuojama Cha cha

Siaip jau uzjauciu visus tuos, kurie isstatines ilgaplaukius sunis Taip Nes jei ir toliau bus tokie orai, tai gali buti kad vaizdelis bus panasus kaip praitais metais Palangos parodoje, kada pradejo smarkiai lyti, ir beveik visi ilgaplaukiai sunys i bestus ejo su skeciais Nustebęs

Aha, o ish visu grazhiausiai Palangoje atrode maltos bolone, kuri IX grupes BESTo pabaioje buvo jau daugiau panashi i pilka zhiurkeŠypsena

Nu su skėčiais, tai su skėčiais. O ką daryt? Bet šiaip tai vis tiek vaizdo jau nebebus, jei lis Ne

O, svarbiausiai kaip visa diena tame stadijone pragyventi???Liūdna

Ir dar klausimas.
Ar taip pat , kaip ir Kauno parodoj, Ukmergėje iki paskutinės minutės nežinosim nei laikų, nei kitokių dalykų?

Hi-hi-hi! Šypsena Shiaip tai i Kauna galima buvo paskambinti, arba pvz. ash i VSmB skambinau, tai, kad laika galima buvo suzhinoti!Šypsena O i Ukmerge skaminti dar ankstoka, man atrodo, netikiu, kad katalogas jau paroshtas. Tik norisi tiket, kad tejsejos nepakeis?Liūdna

Siaip jau kada kaune bus ringai ir kokie tai as jau zinojau treciadieni Apakęs O dabar irgi skambinsiu treciadieni, o gal ketvirtadieni.Taip Tokiu metu jie jau zino kada bus kokie ringai Šypsena

Kai skambinsi, tai ir dėl kolegų paklausk. Labas

Galiu ir paklausti Taip Tik kokiu veisliu teirautis Aš nekaltas

Labiausiai būtų įdomu auksaspalviai retriveriai Taip

TaipTaipTaip Gerai TaipTaipTaip

Juliakon, o tais gi lietsargiai yra tam, kad jusu viso to grozio nesulytu Šypsena Tarp kitko, labai elegantishkai atrodytu tarkim karaliskas pudelis su baltu lietsargiuku Šypsena nors imk ir fotkink Cha cha

Tik jiems patiems laikyti su letenom ne labai patoguŠypsena, o ash tai triju ranku ne turiuŠypsena

Šiaip tai aš nelabai įsivaizduoju, kaip aš savo balamūtą nulaikyčiau po lietsargiu. Jis gi negali pastovėti net 1,5 minutės nieko neveikdamas.
Vasarą Palangoje bandžiau jį slėpti nuo karščio po lietsargiu. Tai ir slankiojau pirmyn-atgal. Vienintelis šansas - narvas.