Na ir kaip jums Kauno paroda?

Simona Gerai ash visada uzh tave, jei reikes mushtis, pakviesk mane su Teodoru Cha cha

aciu Ma
Šypsena
tai ir mes su Cerliu tau padesim
Šypsena

Ta proga - gal zinai, kas teisejaus 5 FCI grupei gruodzio menesi Vilniuje? Mes dar neuzsiregistravome. Kazkaip pradedu abejoti, ar mums to reikia…

nezinau,bet as jau uzsiregistravau,man sake jog gal latve,bet nezinau
o jus i ukmerge vaziuojat?
man patiko ,kai jusu suni su faraonais pradejo lyginti,jo geru teiseju buna
Šypsena

Nevaziuojam. Mums jau kaip ir uztenka tu CACu siais metais. O taksas dar jaunas, irgi dar spes prisidalyvauti parodose… Zodziu, aptingom truputiŠypsena

siulau jum patiem but teisejais Cha cha tai nors twarka bus, nes dabar - Ignore (tipo shikna)

A mes tave pakviesimŠypsena

Daug darbo ir tikrai neverta
Šypsena

Jo Ma, Šypsena tu saliskas gi busi
Taip

tai kazkoks idiotiskas nesusipratimas…nuotaika buvo galutinai sugadinta…Nustebęskox skirtumas, kokia klase?!jeigu praleisim tokius absurdus negirdom, paliksim neapsvarstytus-kas gali garantuoti, kad tokiu situaciju nepasikartos???Liūdna p.S. simona, as irgi kartu su tavim… visom keturiom!!!ŠypsenaŠypsena

aciu
Cha cha

Kol neateis nauja vadovu karta, niekas nesikeis.Teisejauja tai, ko nemate, daugeliu atveju vietos jau paskirtos. Labiausiai uzkasa, kai sunekas, vertas lygiai nulio, tik todel, kad vienas klaseje eina i besta Piktas
Negeriau ir kitur. Jeigu neturi kazkokiu rysiu ir yra konkurencija, tai reikia buti geresniu per korpusa, kad laimetum.
Karta, velu rudeni, lekiu per lietu i Krokuva,i CACIB. Uzregistruoti suo ir kale.
Kai atvykstu, pasirodo, kad suns registracija dingo. Gerai, ziuriu kataloga. Isstatomi mano veisles sunys is Krokuvos ir mano suns ten nereikia. Gerai, kad kale manoji visiems nusluoste nosis (teisejas specas - vengras), bet ju suo CAC vistiek gavo. O maniskis kratesi 2000 km bokse savo malonumui Kietas

Daiva D. rašė:

Ta proga - gal zinai, kas teisejaus 5 FCI grupei gruodzio menesi Vilniuje? Mes dar neuzsiregistravome. Kazkaip pradedu abejoti, ar mums to reikia…

[/quote]

Kodel gi nereikia??? Praeitais metais lygtai ir visai neblogai pasirodetŠypsena

[quote]
Simsia rašė:
nezinau,bet as jau uzsiregistravau,man sake jog gal latve,bet nezinau
o jus i ukmerge vaziuojat?
man patiko ,kai jusu suni su faraonais pradejo lyginti,jo geru teiseju buna
Šypsena

Taip O tu i Ukmerge vazhiuoji? Dar mazhyliose?

Labas rytas visiems.
Noriu ir aš savo žodį dar kartą įterpt apie Kauno parodą.
Viena teisėja ringe teisėjavo vokiečių aviganius, bulterjerus, stafus, retriverius, pudelius ir dar kažką.
Apie kokį teisingą teisėjavimą gali eiti kalba?
Dar. Apie šuns skiepus niekas net nepaklausė, bet užtat nepamiršo iš mano žmonos pareikalauti 5 lt už įėjimą, atseit su šunim tik vienas žmogus gali užeiti. Ignore Px, kad už parodą 60 lt sumokėta.
Ir dar. Nesvarbu, kad šalia buvo visa futbolo aikštė gražios žolės, ringus reikėjo įrengti ant klaikios guminės dangos, ant kurios bent jau mano keturkojis jautėsi nejaukiai.

Tiek.

Jo mes i Ukmerge vaziuojam ir busime dar mazyliu klaseje

Si. Aisku shalishkas busiu, kaip gi kitaip tu pirma vieta paimsi? Liežuvis joking… Cha cha

Ir aš į Ukmergę važiuosiu.
O kaip kitaip.

Aciu Ma Šypsena
Na o kilo man toks klausimas,kur Ukmergeje bus lauke ar pastate?
Jei lauke ,tai ne kas Liūdna

Kiek girdejau laukia, nors nelytu…