Na gi va gi na:)

Tai va, Tadai, bandom mes pratint, bet debilais išvadina ir tada tokius CC perka su maža rida…

Algirdekas, gal turi Q7, septynvietę dyzelinę (180 kw) nuo 2011 m. su 8 pavarų automatu ir nedidele rida (iki 180 000 km) ?

Algirdekui sirdi skauda, nes realiai konkuruot nelabai gali. aisku randasi tokiu idejiniu, kur vis dar galvoja, kad europoj tai kokybe. europietis gi te ne koks abugelis, myli ir priziuri masina, ir avariju nedaro, ir tepalus laiku keicia. tai vat is tokiu idejiniu Algirdeks ir jo tete gyvena

pats kazkada pries amerika buvau nusistates,dabar su sypsena lekiu Cha cha

Cinkuti, tėtė ne prie ko visai mano Cha cha turiu savo nuomonę ir tiek. kam ko reik kaip sakant. CentralStation, neturiu. galima nebent pagal zakazą žiūrėt, koki pinigai? Mirkt

Nu tiesiog kaip pasakoj, super Vau!

CS, jei netyčia šita užklius už akies - sakyk, papasakosiu daugiau, iš mūsų ant perekūpo pirko autoplius.lt/skelbimai/audi-q7-3-0-l-visureigis-2011-dyzel inas- 4726073.html Cha cha

Algirdekas, viskas su juo būtų gerai, bet čia senas variklis ir 6 pavarų automatas. Nuo 2011 metų pabaigos Q7 atsinaujino, be to ir salone atsirado nauju smulkmenų.

CS, kiek nusiteikęs skirt penegų? ŠypsenaKoste, tu esi teisus, viskas gerai, nuo dabar garbinų auto iš amerikos Myliu

Kazkaip misliju kad jeigu bendzas tai guolis 1.6 … O jeigu jau ant dyzelio pasirasyti (mazai vaziuojama bus neverta) Tai geriau sena gera v70 imti…nors aiskios bedos ir kainos. P.s. otai gyvu guoliu xyzeliu yra ? Nuo kelintos kaune turguj judesys prasideda ?

nuo ±9, kai aš pasirodau Juokiasi

dyzelių yra tikrai nemažas pasirinkimas Šypsena iš esmės, jei vaiksčiosi kažką rasi gali pasukt man, gal pažinosiu netyčia pardavėją papasakoks normaliai viską Šypsena

Tada iki kelintos tamsta bunat ? Cha chaGal kokia 5 islekes is vilniaus…rasciau kokiu keleta drapoku vietoje JuokiasiImesk telefa…

nu sunkiai šiaip. pats turgus normaliai tik iki 6 dirba, aš tiek panašiai ir būnu kažkur aplink Šypsena

Suprasta…

Bet tai kiek lavoneliu zmones stumia…nx nx…net baisu darosi kai susiduri…o jeigu dar ne as, o koks patyres perekupas ziuretu…jauciu is vis butu zopa…

nieko nesakau, prisižiūriu vaizdų… Cha cha kad ir tas juodas golfas, kur žiūrėjau… nešiausi aparatą dažam, bet iš 5metru jau supratau ką rodys tas aparatas… Cha cha

Vincai jau spalva nebebaido visiskai Cha chaVos nepaemiau 1.4 4 guolis,plikas kaip tilvikas (net priekiniai su irklais) spalva chren suprasi… Apsvaigęs gerai kad myzti uzsinorejau…nuejau pamyzti, pavesiuke pustelejo vejukas, atleido galva ir paklausiau pas save -KA DARAI ?! Juokiasi jau kai begau prie savo masinos, pardavejas sauke kad dar 100 nuleis…

neprastas taxas babaju buvo Gerai o siaip Algi gali megt ar nemegt tu amerikonu ir is principo ju nepirkt, bet manau ateis laikas kai issisiepes juos varysi i lt, nes tiesiog daugiau zmoniu ims is jav su normaliu musimu(nes kiekvienais metais jau matau vis didejanti susidomejima jav auto) ir maza rida arba iscackinta auto su atsukta rida, o tu su tikrom 180kkm ridom uz dviguba rinkos kaina tiesiog rukysi nuo visu Nekaltas nes juk KAINA svarbiausias faktorius daugumai ir nepamirsk, kad avariju buna ir EU Mirkt cia irgi masinos buna dauztos Cha cha

Gali būt Šypsena keisiu tada darbą, jei tokios dienos ateis Cha chaKame dviguba rinkos kaina? Šypsena