Na gi va gi na:)

nu čia jau kita kalba. dabar pasakykit, kad pas mane ridos didelės ±200k km, kai tokių vaizdų matosi… Cha cha

Gryš koks vasia iš londonės su čiumadanu karalienių ir kirs ta apynaujį cc daug nesvarstęs Cha cha

koste, tingiu aš su tavim čia šūdus kalbėt žinok. tas pats per tą patį, nemėgstu tų amerikonų, išvis nemėgstu daužtų mašinų ir nx man ju nereikia. kam reikia tas lai perka. O dėl ridų, tai irgi kaip kam kas atrodo, va CC pvz paprastas - nori būt apipistas tai ir būsi.

Va, teisinga vinco mintis.

dyzelinis universalas su dračylka ir maźa rida is usacopart.com/us/Lot/22211396

spjūvis vincui į veidą Juokiasi Juokiasi

tai, kad panasu pavejui spjove ir pats gavo Juokiasi Juokiasi Kiek cia tokiu masinu is to USA savartyno yra ? 0,5 ar 0,1% ?

įdomus aprašymas miealge(not actual) nelabai garantuoja už km kažkaip ten jie Mirkt

Jie daznai taip raso del km, svarbu ka ant skydelio rodo ir carfax pasiziureti, bet dar neteko susidurti is usa su atsukta rida.

Algirdekai, kiek 4 golfas dyzelis pas tavo draugelius kainuoja?

mantai, tuoj pažiūrėsiu. Koste, ok. gerai viskas, tau tinka ir patinka, gero kelio Labas

vienas juodas, divduris, 2003m. 74kw, 250 bėgęs 2000e, kitas mėlynas tamsiai, 81kw 1800e.

Bet vistiek reik but atsilupusiu Cha chajei mobile.de tokis passats cc. tokiu paramtru pigiausias kainuoja 18K + PVM Cha chatai kaipa cia po atvezimo LT zemelej jis atpigo iki 15.5 K JuokiasiBet babaju taxi Apkabinimas Valio Juokiasi

nieks Rovanoj nuolaidu neturi? Siauliuose noriu pirkt lastus ir akinius nardyt po pelke Cha cha

nu dabar visai neseniai pilkas toks buvo pas kaliegas, pilnas su visais bairiais, muzikos ir panašiai, autoparkavimai ir t.t… už 16300 lyg pardavė, su tikra 18xk rida Šypsena mašina sveika grįžus Šypsena Čia jau šitas rimtai nusiteikęs durnint kažką Cha cha

nei bbs nei gegute man tie cc,va cls Gerai Šypsena

šiandien apie CC kalbam, ryt apie mersus ką nors sugalvosim Cha cha

Nefaktas kad ta kregzde ir taip is subines negro kazkada istraukta buvo Cha cha

kol lietuvio mentalitetas nepasikeis, kad automobiliai gali būti ir su didnesne nei 200 000 rida tol ir suks tas ridas perekupai, nes kaip sako yra paklausa Šypsena

nu jei jau su savo koja jobintum, tai kur tau apvirstų ir susiglamžytu troikė… Jei ilenki ir tiek, tai nieko tokio, nubrauki ar pan. BET MAN NX IŠ ESMĖS NEREIKIA AMERIKINŲ IR DAR DAUŽTŲ. netinka tokios visokios truputėlį ale daužteltos kaip ta vyriausias kur numetė jetta. nereikia man ir nx. gali su siena kalbėt - lengviau sutarsi Šypsena