Na, chebryte, prajuokinote

Na, chebryte, prajuokinoteJuokiasiŽliumbiaJuokiasi

Tik dabar pastebėjau Apakęs Tūsas pagaliau ir aš įgijau šiokį tokį statusą Kietas Pagaliau tapau blogiete Cha cha Didelis AČIŪ BučkisSmagu Tūsas Juokiasi

o ce butinaj reikejo skelbtis, apie asmeninius zhygdarbius gali rashinet i dienorashti.

sveikinu Cha cha

Lyg ir nedariau jokio žygdarbio Nekaltas

na taj juolabiau…

Apakęs taj tamstyte dabar liaudies priesas Nr…? ApakęsTaj dabartes vienoj smelio dezej nebegalesim kapstytis? O gal kap tik viska galesim… Flirtas Drovuskaip ten sako apie blogas merginas…?

sako kad geroms -dangus , o blogoms -viskas Cha cha

a… nu, tada as su blogom Nekaltas Flirtas Drovus Mirkt

…kas liko nuo gerų Juokiasi Cha cha

Taip, aš dabar LABAI bloga Flirtas Nu geras Juokiasi Juokiasi Juokiasi JuokiasiJau ultra kenkėja Tūsas Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

jolituške Mirkt, tave ko gero taip Veee užvardijo dėl to, kad nenumetei 50 kg per 5 dienas (a gal jau numetei Apakęs) Cha cha Kitaip būtum Lieknoji gerietė, Ultra figūringa Flirtas, - įsivaizduoji, kaip pakiltum kai kurių banginių akyse, ypač Rydvino Cha cha Cha cha

Ne, manau kažkam gyvenimą suėdžiau Drovus Tik idomu, kam Nekaltas Nekaltas Nekaltas

Cia nesamone tie titulai .Paziurek pas mane parasyta blogiausias ,o esu geriausias MirktVisa tai sugalvojo pedikai ir lezbijietes Veee

Taip Tada aš bene geriausia Taip Mano titulas aukštesnis -kenkėja Cha cha

Va ir tu prisižaidei… Juokiasi

Skamba juokingai “ultra kenkeja” Juokiasi

Taip Būtų dar juokingiau, jei pamatytum, kaip ta “ultra kenkėja” atrodo JuokiasiTas kas taip dėl manęs pasistengė, tikrai turi LABAI gerą humoro jausmą Bučkis

Aga Taip Aš tikrai, tikrai LABAI bloga Flirtas

Jei sakai tai žinai…