Na banginiai bukit zmogai, padekit apsispresti viena karta oooo ar passatuks

Kolkas manau laimi passatuks su savo talpa Cha cha o oooo tai tik matau grazesne Cha cha o kur kuro sanaudu palyginimas, eksploatacijos kastai, detaliu kainos ir pan. a ??? As jau rasiau kad vazinejama bus ir zvyrkeliais ir ziema kokia pusnike gal reiks iveikt, tai kuris siam reikalui geresnis, patvaresnis ir aukstesnis Nekaltas Laimingas Naa manau kad bet kuris is ju geriau negu esama mazdike 323F 91m. JuokiasiBeje gal kam reikia tokio masiniuko ??? Cha cha ir dujos yr ir TA iki 2006 11, stabdziu sistema ka tik sutvarkyta, padangikes liuks nu ir siaip nieko. Taip Jei ka dar ir vasariniu padangu komplektuka dadesiu Taip Cha cha

Omega B prestizo maziau?

Kuro sanaudos panasios passato,ir oooo.ir pravazumas manau panasus.

nu bbz ar prestizo mazew… omegos kaip tik didesnio prestizo nei 0000 ar passatas

…prestizas tai gal ne sirpotriobe prestizas tai bugati,maserati, rr,bentlei na pagaliau impreza sti o gal cia apie prestiza vagiu tarpe… Taip na taip myli vagys tuos volcwagen-audi ir servismenai myli savo maitintoja, juk kokybe tai zemiau vidutines pagal tuv nieko asmenisko…

omega b rulez…jei dar kokia odyte, medelis vidun tai pasaka Cha cha isore grazi, vietos daxuja, nevagia, dalys ne kazin kokio brangumo (nu vw ir OOOO irgi galioja), negenda pernelyg, NERUDIJA Cha cha, varikliai opeliu visada buvo geri…ka rinktis? Cha cha

nu parodyk kurioj vietoj ta prestiza matai? Pavargęskainoj ar pagaminimo metuos? jei pagal kaina ziuri, tai ar cia prestizas kad uz tokius pacius pinigus nuperki naujesni opeli, o audi uz tuos pacius pinigus senesne iseitu. o jei pagal metus, tai tarkim imkim tu paciu metu opeli ir tu paciu metu audine. tai kuri prestizeiskesne? Cha cha isvadas daryk pats.

Tik ne tipiniams lietuviams kurie uz *****a bulka atsiprasant gali moketi kelis tukstancius euru PavargęsSorry,jei ka izeidziau Labas

Omega B minusai: rudija, varomas galas (pravazumas ir stabilumas). Pliusai - dar didesne uz passat, bet viduje vietos neka daugiau, minkstesne ir vagis maziau domina. Del Audi/Passat - daliu kainos galima tiketis kad bus panasios. Del pravazumo - neturejau problemu su Passatu, isskyrus tai kad reikia saugoti po buferiu atsikisusia “lupa”. Deje ja teko kelis kartus tvarkyti.

rudija? nu nafig…neteko man matyt parudijusios Omegos B… Nekaltas ten gi cinkuotas turetu but kebulas ar pan…

Turiu Audi B4 avant TDI. Vietos pakankamai,aisku maziau nei pas pasata,bet nesiskundziu.Selinblokai nelabai tik laiko,o siaip viskas normaliai. Km isuku nemazai,gal po 3000-4000km i menesi.

As ir taip galvojau, kol turguose n variantu neapziurejau Cha cha

Na del omegos prestizo tikrai nesigincysiu, ji man nepationka vien del to kad galas varomas ir tiek. O kaip del kainou ??? Man pasirode kad passatuks tu paciu metu pigesnis nei ooo Nekaltas

va pats vazineju B4 avant TDI, nieko blogo pasakyti neturiu, per metus tvarkiau priekine pakaba, na aisku dar ten tepalai, kaladeles ir pan. jei reiketu didesnes auto tai pasasto ar omegos nesirinkciau. pasiimciau C4. o del kainu tai tikrai B4 bus kaskiek brangesne uz passata. taip pat jei jau ieskosi butent B4 avant, susidursi su ta problema, kad ju gerokai maziau nei B4 sedanu

Vis delto salono erdve man nemazas pliusas Taip mat daznai vazineju ne vienas o su seimyna + uosvienike Taip Cha cha be to gyvenimelis mano sukasi name o ne bute, tai reikia vis kokiu statybiniu medziagu parsivest Taip Laimingas tai ir galvoju daba kurios masinkos pakaba stipresne, kaip sakant kuri labiau tinka but “arkliuku”, aisku gaziko del to nepirksiu bet Cha cha Cha cha Cha cha

Pasatas pigesnis uz B4.

Atsiprašau, ne taip parašiau ir suklaidinau. Turėtų būti “PRĖSTYŽO” mažiau Cha chaDabar, turbūt, aišku, apie ką aš čia Nekaltas