Na banginiai bukit zmogai, padekit apsispresti viena karta oooo ar passatuks

Na pas mane 1.8 su pilnu ir masina 1990metu GT versija… tai traukia, kad netenka skustis… O del tu sulyginimu, tai kw labai nedaug kuo skyresi, o kuro sanuodos knyguteje yra didesnes 1l ar 2l. O realybei kuro sanaudu nenustatytsi, nes viskas priklauso nuo vairuotojo vaziavimo styliaus… Mano passatelis kol dujos buvo gerai sureguliotos, islekiant visada pirmam nuo sviesaforo imdavo 12l/100km dabar laidai blogi ir zvakes nesureguluoitos tai ima 14l/100km (bet pedalo niekad negailiu, pavara perjumgiu nuo 3-4 k apsuku.

Gerai Gerai Gerai

Na pasatas 1.8 pilnu ipurskimu turi 79kw o 2.0l 85kw,bet ir Nm turi skyrtis O su mono ipurskimu 66kw.

Pas mane dulitrinis tiek ima… Nekaltas, o traukia tai oho.Siaip 2 litrai geriau nei 1,8i, tiek ekonomijos tiek ir traukos atžvilgiu:patikrinta praktiškai Mirkt, nes tenka pavazineti ir su valdiskais 1,8 l pasatukais.

teisingai ir butinai GL reikia ziureti - CL gerokai skiriasi ir salonas ir triuksmo izoliacija.

CL salonas man negrazus ziaurei. Turejau as tu pasatu kokia 20 tikrai,ir graziausias veliuras kur eina nuo 91m su juostelem tokiom.

Na man GT versija patinka, nes tamsus salonas ir rekaro sedynes… Na kolkas gerai kol nesinori minkstos pakabos ir masinos. O Seip geriause aisku GL, o jei dar vokietis bus nepagailejes papildomai irangai tai Gerai.

tai kad kainos ju truputi skiriasi passatas naujesnis isheitu nei beshke, bet su beshke maloniau vaziuot koki 313 kartu

na jei vietos nereikia ti pirk beske, o passato naujesnio neapsimoka pirkti, nes permoki uz tipo atnaujinta Šypsena Geriau pirk iki 1992metu

ka tau b4 avante vietos labai mazai?

Bet su passatu nera ko lyguotis. Na bet ir passatas skaitosi tarp didesniu klases automobiliu. Faktiskai nera ko lyginti. Priklauso nuo pacio seimininko, del ko jis caravana perka. Ar nori daug daug vietos ar tai kad jam graziau caravanai ir karts nuo karto reiks vieteles. Cia viskas nuo pacio pirkejo noru priklauso.

Na nezinau turiu Passata 1994 metu pakolkas tikrai esu labai patenkintas. Nors pas mane 1,8 monoipurskimas, bet traukos pakanka, gal kad nedaug pravaziaves kilometru. O jau vietos tai tikrai jame labai daug. Taip

nieks cia tau nepades, tik suvels… pats turi zinot ko nori ir ka su ta auto ruosiesi daryt… as uz OOOO Cha cha

…jei tau dovanoja Cha cha veltui Cha cha audzi senesne nei 8 metai,arba 1997 metu gamybos Baisu tai ir veltui jos neimk… paciam brungiau atseis…gal ir sventvagiska bet nuomone Juokiasi

nezinai ka reiskia daug Cha cha Cha cha Cha chaAWD audi C4 avant Kietas

HONDA Taip

Juokiasi Aha, aš irgi pritariu. Kur oooo su vw pešasi, ten honda laimi Cha cha

gerai, kad nors pats supranti kad juokingai parasei Pavargęs

Imk B4 AVANT’A i ramu Mirkt vietos tam salone uzhtektinai + komfortishka labaj … Nekaltas na ir sejp grazeu atrodo negu tas passatas Cha cha G

Tai jei jau kalba (tuo pačių ir pinigai) sukasi apie B4 Avant, tai siūlau iškart pereiti prie Omega B Caravan nagrinėjimo (grožio, vietos ir komforto daugiau praktiškai už tą pačią kainą). Aišku, “prestižo” mažiau Juokiasi