n8310 keisti į c55, ar verta ?

n8310 keisti į c55, ar verta ?

Ar apsimoka mainyt 8310 i
C 55 ir kiek prashyt kad damoketu? Kas gero yra C55,ko nera 8310?

Iš mano menkutės patirties:

Polifoninės (+c55)
dizainas (+8310)
Meniu patogumas (+8310)
Ekranas (+8310)
Telpa daug SMS’ų (+8310)

tęskit sąrašą Šypsena

c55’tam yra archyvas, i kuri galima prikist ziauriai daug sms’u. be to, telefonas labai lengvas.

Ot zmogeliai siais laikais: sedi, sedi sau spakaini ir she tau - problemu uzsimano! Tau ka, ant egzotikos patrauke?

Gavau nesenai tarnybini C55. Jei atvirai - tai nepatiko. Labai nepatiko. Seip pagal mano poreikius, tai vienintelis C55 pliusas - turi JAVA, ko 8310 neturi. Beto 8310 turi IrDA, C55 neturi. Tiesa, C55 turi polifonines melodijas, nors ju kokybe manes nedziugina, ypac garsas… O negalvojai apie Samsung C100? Ir siulyciau pakeisti temos pavadinima, kol jos dar neuzrakino.

Shiaip man kito kaip ir nereikejo, bet netiketai pasiule, o kadangi man wisai imponuoja JAVA ir POLY MELO todel ir klausiu kiek reikia prashyt kad primoketu!

Iš patirties pasakysiu, tai telelfonas kurį man labiau patinka matyti panelės rankose, o ne savose.Nemaža tokių naujų telefonų mačiau su brokuotais ekranais.Keistas dalykas, kontrastas tamsinasi kie nori, tačiau kiek nori nesišviesina, šviesini jį iki pat galo, o ekrano "darbinis" plotas vistiek matomas, nors pats vaizdas nėra ryškus ir pasidaro inercičkas. (Ačiū dievui man pasisekė, viskas ok).

Redaguotas temos pavadinimas.

as nekeisciauKietas

Nekeisk. Mano pana turi c55 o as turejau 8310. Ji daug geresnia uz c55. Beto su java turesi problemu. Pumpuosi tik uzklandos ir poly. Atminties pas c55 permazai. As savo 8310 pakeiciau i 3650.

nu wistik pasikeichiau ir wisai nesigailiu, bo pas mane buwo neatrishtas snukis wos gywas krites ish nemazho aukshchio ish karuseles, gali weliau atsiliiept pakrowejas neoriginalus ir damokdjo 130 Šypsena

Toki "ubyta" gal ir apsimokejo keisti,o siaip tai turedamas 8310 nekeisciau i c55