N57D30B

maciau tinder kazkokia sliucha buvo pasirasius- bendrauju tik su asmenim, turincius GP Cha chatai va su tokia fauna ir flora as nenoriu turet nieko bendro. Juokiasi

Nakčio,tai tau ir nereikia.Kol gyvent netrukdo,tol gyvenk be GP. Tik sakau,cia gi tas pats kaip Uspackuchs,nusipirko diploma ir ok,tai o ka tu su GP Cha cha

naktibliadai, taigi i darbo birza nepriims kai issiregistruosi Juokiasi

Nereikia i db eit. Peremiau is pacano db valdymo pulta,ziuriu pradejo vaika siuntinet i Vaira dviracius rinkt. Sako jusu balsas lyg ne 19m. Sakau rukyt pradejau. Žodžiu niekur nebesius,sutarem kad ieskosiu darba savarankiskai Gerai

Juokiasi Juokiasi Linksmybės Cha cha Gerai

Konvejeris, ant popieriaus 800€, pamaininis darbas. Nori? Galiu padet isidarbint Cha cha

ir ka ta db? tu rimtai manai, man tas db apart prikolo kazka reiskia? tu rimtai ant tiek nesharini, ar cia tipo bajeriukai tokie bblatni su tuo db? Cha cha

Ten toje Db sedi vargšes motereles,pacios bijo visko. As biski siandiena uzsiminiau,kad paskaiciau rekvizitai.lt aCiliepimus,paklausiau kodel ten siunciat ir kodel nesidomit darbdaviu morale,tai pokalbis pasikeite i kamerine aBlinka.

Dr, o as ta, kad cia biski tufta darosi, kad ir kaip as nuosalej viso to laikausi, bet realiai taikos metas, o zinios kasdien- ten sildymai keliasdesimt % brangsta, uz menkiausias prazangas grasina ilgais metais lagerio, baudos kokios eina, cia elementarios represijos. tai valdzia man kaip ir px- bet kokia valdzia yra ne kas kito, kaip prievartos forma, bet kad visi aplink taip uzgydyti sekmingai, issisiepe kartoja tas mantras, ka jiems pripiso i smegenis. stukalina, seka vieni kitus kaip karo metu, pridavineja. kokio lygio vemalai per medias varomi tu issisiepusiu veidu. tai va su visu situo as nieko bendro Ne galeciau ir miske, ir plynam lauke ir tiuriagoj- bet tik ne su ta uzgydyta petushnia. as durnas, as sau nemazai galiu leist Cha cha tiesiog neprrnesu organiskai kai man **** prota ir gydo.

Nakčio,naturaliai atsisakiau tv,delfi. Gyvenu kaip a.a tevukas, esu tvarkingas pilietis,visa kita galvokit kaip norit. Tiesiog pasaulis keiciasi,nori išlikti “na plavu” turi priimti pasiulytas zaidimo taisykles,o kaip tu jas priimsi jau nera svarbu.

yra pagaliau elementarus zmogiskas padorumas, moraline higiena, ir tai svori turi nuo bbz pirmykstes bendruomenines santvarkos laiku. ir kas benutiktu tai verte turejo ir jei abejoji kaip pasielgt vienoj ar kitoj situacijoj- elkis pagal sias paniatkes ir viskas bus Gerai. o ka jie cia db bando mums primest, ar augusius zmones pradeda gydyt ir mokyt, primetinet kazkokius ciudnus supratimus, tai ble naturalu, kad nieko kito apart agresijos ir atmetimo reakcijos ir nesigauna. aisku yra nemazai, kam tai sueina, bet tai robotukai su pentium1 operativke, nebudinga jiems gilintis, jeigu nesi toks, per prievarta neprisiversi Cha cha paliubomu jausi diskomforta

Nu tai taip. Arba zaidi ju zaidima ir makliavoji,arba eini i užribi. Man tai ta visa sutuacija labai easy ziurisi, darai savo reikalus,bet kaip per okupacija,su susiveiktais dokumentais JuokiasiNesuprantu,kaip tu neižiuri laikemcio,kurio visada laukei? Cha chaBle,as net jauciu fizo nelaikysiu niekados,kasylinsiu kad po skiepo man kazkaip sanariai skauda,plauciai ne taip veikia Cha cha kiek galimybiu tas kovydc suteike,net neisivaizduoji Cha cha o jus cia …pewpew,aBsikirpt neleidzia…pf Cha cha

Naktibledas viską teisingai dėlioja, šitos lgbt valdžios primetama *pimp…*nia mankurtams gal ir tinka

…jo, jo, bet tie visi “nemankurtai” tai su nebaigtu pradiniu ishsilavinimu dazniausiai.

youtu.be/ZoPTTP3R2m0 čia tie kurie nepasisuoda. Gali ir tokį gyvenimo būdą priimti ir skaityti, tai laisve.

naktibledas™, a ką tu darysi, kai dekriminalizuos mažus kiekius? Drovus

dr kaip su ta regeneracija susižiūrėt? su kompu gal pirma pasitikrint ar viskas normoj? Nekaltas

kas ne su mumis, tas- degradas? snunauja? vatnykas? homofobas , kremliais snipas, rusai pola, ir apskritai, aik tu zmonos girtas must. tik mes sviesa! issilavine, protingi, kulturingi. girdeta retorika ir is virsaus nuleistos jau gatavos frazes, kad naujobiniai issisiepe turetu tipo kuo atsisaudyt.

gerai stumi Gerai Cha cha

Objektyviai žiūrint, Nakčiau, kiek atsimenu, pandemijos pradžioje biški buvai ausis suglaudęs. Cha chaDabar, sistema veikia daugmaž, viskas atidaryta, turistai į Neringą važiuoja - vėl laikas maištauti. Cha cha Kas būtų jei būtų duota maksimali laisvė su viso to pasekmėmis, sekančiais uždarymais ir pan.? Man asmeniškai daug kas nepatinka dabartinės valdžios politikoje, kaip daromi kai kurie veiksmai, patys sprendimai. Bet. Alternatyvos kokios?