N57D30B

uzklausiau vieno kur ant adatos sedi virs 10 metu, net tas nepasiraso uz doze Juokiasi Juokiasi Juokiasitai man tai uztektu antikunu testa pasidaryt, bet kaij cia taip viskas aina- ciulpia bbs jie shoonoo Gerainesidariau ir nesidarysiu as jokio gp

o del gerimo- kiek bmw selerkine triju litru geria ~120/130? iki 6 ciuju?

Nuo kėbulo priklausys ir dėžės, man tarp 6-7 imdavo, jei gerai atsimenu.

nakciau o tai ka tavo aude geria? bmw trasoje ekonomiski labai ,bet mieste savo pasiima, aisku vaikai su 530d raso kad vilniuje 8 litrai, nors realiai kai vazinejau su draugeliu sake jei kamsciu papuola ir 12 pasiima.

Jei aplinkeliais ir ne kamščių valandomis, tai su baku 63L lyg ir 800 km susisukdavo. Jei atmintis nepaveda.

Pas tave ten vidutines rodo, o kada tas vidutines nunulinai? Važiuodamas ar kieme stovėdamas? Už miesto, tiesiai judant pastoviu greičiu tokiam kėbule prie ± tokio greičio norėtųsi po 6l palįst.

F10 6cil 3d rwd. Vln be didelių kamščių iki 10 . Trasoj palei 6. Pas nakčių gi 4moušen Šypsena normalus apetitas manau. Beje respektas dėl gaidžio paso. Einam prieš sistemą. Zajibali šita valdžios arogancija.

330km pravaziavau, ties Grigiskem 6.6 rode, ir zemiau nebekrito. tai cia pencyja ijungus 120/130km/h. kiek as vaziuoju man tas litras sen ar ten reiksmes neturi. tiesiog seip pats faktas, kad sanaudos nemazos trasoj.

Ar F15 3.0d 190 kw probleminis? Papirktas su 115k ridos. Iki 200 miegot ramiai?

nakciau, kvadro, 6cyl, sunkus kabrikas - 140 jei iki 7.5 jams man atrodo labai gerai kaip tokiam ceripui. Tik as nelabai suprantu, barzda auga jau ar kas, kad dyzelio sanaudom sunerimai? Juokiasi

Pries sistema ok,bet. Darbe antivakseriukai susirgo, du turejo atostogu, trecias ne. Niekas nezino kaip spresti su biuleteniu, sako varto personale istatymus ir bbi suprasti. . Šiaip kabrikai turetu buti sunkus.

o tai encefalita pasigavus, vejaropius, ar gripa, dar neiesko pretekstu, kad neapmoket biuliotenio, jei nepasiskiepyjes? as tai svarstau isvis deklafuot isvykima, nenoriu nieko bendro su jais turet, ir nieko man is ju nereikia.

Aertai, nu ne seip primeciau, gal pysda tai audi, jei kura srebia. kai paklausai- visi po to 5ltr pila, tai pirmq mintis- gedimas Cha cha

Dar ne . Bet sakyciau ir gerai. Pries tai buvo man jie pajabat, bet dabar paliete mane asmeniskai tas ju issikalinejims.

o tau paciam itarimu nekyla, kaip taip bet kokia kaina tas rupestis mumis stumiamas? Cha chakaip atpazinsi kaij najabyvajet- perdetas draugiskumas, rupestis ir pan. Cha chabled kazkas cia ni to su jais.

aš buvau užsideklaravęs išvykimą, tai *bliamba* net auto nėjo ant savęs pasikabint, regitroje sako jūs LT neregistruotas Nekaltas kažkaip išsivarčiau, kad turiu savo vardu kitą auto, techpasą parodžiau ir užregino

Man paciam itarimu kyla antivakseriu smegenines turiniu. Nesugebet gaut GP tik visiskas ■■■■■■■ gali. Bl sakau jiems 500€ , tie sako brangu. Sakau ,jusu gyvybe verta 500€ ? Gi patys saket,kad po skiepo 2metai ir mirs visi. Dar geresne vieta,turim viena deba, tas kai i misija vaziavo,per 2 metus gavo 52 skiepus…Karlai, 52 Juokiasi bet ten va dviguba alga mokejo JuokiasiDabar darbe vis primenu,kad bukit vyrais,varykit iki galo, nepasiduokit Cha cha

as irgi visada nuo visko pasiskiepyjes, as gi valkata man ner kaip sirgt ir nieks manes neziures. as ir modernos 2 skiepus turiu, bet- nuo penktadienio pasigaves korona Cha cha dvi dienos 38/39 buvo. nx daugiau nematau prasmes skiepytis nuo tu koronu. as pasikartosiu- prevenar13 yra laaabai axyujiena vakcina, va ja ir atnaujjnsiu kas 2-3 metai.

Nakčio, man keistas tas požiūris antivakseriu. Kur dingo tas lietuviskas mentalitetas, eit kartu su sistema,bet per pinigus ir pazyntis? Nx ta savipisa? Cha cha

Pvz rusu laikais tevas buvo komuniaga fiktyvus, nors realybeje ejo pries sistema,buvo cechavykas. Bet byloje atrode tvarkingas pilietis. Cha cha