\' N e l a i m e l i u \' gimtadieniai justek

[/quote]

jop … net slykstu daros…ApakęsCha cha
[/quote]

Bet paziurek is kitos puses. Nebuna tiek daug piktumu, pasidaro paslaugesni vieni kitiems ir bla bla bla…Mirkt
Tik, kad man siemet nesijaucia Kaliodu, nes sniego nebera!NustebęsNežinau O nuo jo priklauso ir nuotaika…Nekaltas

jop … net slykstu daros…ApakęsCha cha
[/quote]

Bet paziurek is kitos puses. Nebuna tiek daug piktumu, pasidaro paslaugesni vieni kitiems ir bla bla bla…Mirkt
Tik, kad man siemet nesijaucia Kaliodu, nes sniego nebera!NustebęsNežinau O nuo jo priklauso ir nuotaika…Nekaltas

[/quote]

na gal… bet tai kaip vaidmainiavimas gaunasi…Liūdnas

nebutinai! gal zmonems kazkaip gerumas sirdyse uzgimsta pries tokias sventes…Mirkt

oi oi… o po to kazkur numirsta… fe Veee

joooo…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

ir tada vel po metu uz visas padarytas sriaudas ant kaledu dievagojas… ir t.t.
o as visus metus buvau gera Cha chaCha cha

O tu?NekaltasGirtas

Dedama tik ziurek, kad nesupuliuotu…Nekaltas

Neteisingai, Fuzi, mąstai - tu užuojautas versk į Gėlė - argi taip ne geriau? MirktGėlė

Labas Ne tik siuos, bet visa gyvenima buvau geraCha cha! Ir aplamai, as gerumo isikunijimas!DrovusMyliu

tai walio Šypsena

Bučkis as busiu labai gera, jei tik tu iki Kaledu harema irengsi!Cha cha

Juokiasi

xexeGirtas bus pasizymejus bangoj…NekaltasCha cha

per kucias…

bet nelaime tai nepavadinciau Cha cha

man tai nelabai nuskilo,nes gimiau per Velines,lapkricio 2d…Tai niekada neiseina normaliai atsvest, o tuo labiau ta pacia diena,nes gi visi ant kapu vaziuoja…Liūdnas

O as atvirksciai laikau tai dibguba nelaime, nes ta pacia 24d. dar ir mano vardadienis.Jei visi per metus 2 kartus gauna dovanas, tai as viena Liūdnas Ir plius pati turiu kitiems dovanas dovanoti…Ir jei jau cia galima paverkslenti, tai pasiguosiu, kad niekad neiseina atsvesti gimtadienio, nes visi Kaledoms namo pas tevus issivazineja…taip ir lieku be gimtadienio ir be dovanu.

niu jo… nekas… niekam ner noro svesti… bet manau galima atsvesti kita diena be kokiu atveju… tiek tau tike man…Drovus

Ne tik kad gimiau per naujaka, bet bl ir swenciau ji siemet su ~39 temperaturosKanda

Mno draugoka gime balandzio 1Pavargęs

jezuaj siaubas! Liūdnas uzjauciu mazut Apkabinimas

Mažiau keikis ok? Labai bjauriai atrodo…