mylim ryta


mylim ryta

pats tu kai padarytas asile

tegul tai ir toliau daugiau tokiu “ryto fanu” ir pasaulis atrodis grazesnis

is snukio sunku diagnoze nustatyti… dauno sindromas arba imbicilas…

koks skirtumas koks sindromas svarbiauia ,kas paarsyta

toki zmogu reikia pasveikinti saunuolis na as buciau daugiau uzsirasiusi bet ir tiek uztenka

Nu ten mano fotke Mirkt jei kam nepatinka, rasykit pretenzijas [email protected] ;-)) Bet seip taigi puikus marskineliai, nevarykit :stuck_out_tongue_winking_eye:

pavydi tai ir varo Šypsena

[joker] maciau ir tu panasia idejai nuotrauka taip ir toliau o kur gauto tokia maikute nusipirkti?

pasiimi bet kokia balta maikute, nuneshi i reklamos agentura ar firmele, uzsiimancia kopijavimo ir panasiais darbais (pvz Picoline, Kestucio 56, Kaune) ir uz kelis litus tau uzdes bet koki uzrasha.

ble gaidys, sutiksiu snuki ishmalsiu storam loxui zaliaqrviui

nu zjbs;]

normaliai…ash ir sutinku su tokia nuomone ir tuo pachius su tuo uzrashu ant maikono…bleen gi bukit optimistaj-rytuj laimet dar nors vienas rungtynes priesh zalgiri shy sezona nera jau shansu… Gerai

Tejp ir tolew;P

ko cia rekiat lochai??!!! Cia ziauriai prikolnas biciukas!!! RYTAS - LAMERIU KOMANDA NX BL !! Piktas

ryskus ansvoris

na taip, bukimantui tai bachuru figuros labiausiai rupi Juokiasi

Nu as ne manekenas Mirkt bet jus i maca paziurekit!!

smog, uzsiaugink kudliu ant galvos ir bukimantas tave isimyles Juokiasi

Nepilnavertiskumo sindromas gaila man tokiu kaip sitas ir dar panasiu i ji. Vieni zmones zaidzia krepsini kiti serga uz juos taciau nezinau ar as uzsideciau maikona pvz kad ir megstama ryto fanu skanduote Zalia krva kazkaip man geda butu. Pats zaidziu krepsini ir labiausiai nervina tokie imbicilai kurie likimo nuskriausti nes negali kitaip pasireikst tu gi bl ne iki puses aiskteles nenubektum lasiakai visi istirptu tai chulis cia issikalinet su tokiom maikem mol daba i tave kas demesi atkreips nu paziures viena kart kita kart ir uzmirs kaip koki laikina nesusipratima o toks pvz jusus didziai nemegstamas Macas ir toliau los krepsini ir visi ji matys ir zavesis jo zaidimu. Fe slykstu bent jau pats ka nors sporte pasiektum o paskui uzsimautum tokias maikes. Argi tu darei ta ryta ir idomu su kuom pirmiau veidrodine liga issigydyk o paskui sauk kad kazka padarei.