Myleti ir buti mylimiems

Myleti ir buti mylimiems

Tikriausiai daug kas apie tai pagalvoja, taciau ar daznai taip nutinka? Karta mociute manes klausia: tikriausiai nuostabu myleti ir jausti, jog tave myli…As galvoju tikriausiai tai nera taip paprasta kaip gali pasirodyt. Isivaizduokite: gulite dviese lovoje o tarp jusu besisypsantis vaikiukas ir jums gera kartu ir viena ta akimirka gali suteikti tiek daug dziaugsmo, silumos. Jus prabundate kartu ir uzmiegate, vienas kita slaugot,maitinat, rupinaties kaip mazi pauksteliai. Lizda kartu kuriat.Lietui lyjant, kai dangus niaukias (kaip smagu, kai yra pas ka grizti,jausti, jog kazkas taves laukia) glaudziaties vienas salia kito. Ir gera tuo, jog kartu, nes sirdyje ramu ir mirti tada nebaisu… O jei mirtis aplanko - nebaisu, juk visada galiu tiketi, jog uz tu duru mane pasitiks mylimas zmogus.
Kaip smagu, jei kas puoseleja, brangina, saugo… bukite kantrus, atviri, jei reikia ir nuolaidus, nes meilei kurti reikia pastangu… Mirkt

Mielai parashei, bichiuli…Gerai

o kad ir gyvenime taip būtų…Nekaltas

Širdis ir pakelsiuAlusAlus

Va butent taip as dabar ir jauciuosiŠypsena

Taip yra … Daug kas priklauso nuo jusu paciu…Mirkt

…priklausė…
tikiu kad dar taip bus…TaipMirkt

Bus bus Apkabinimas ŠirdisLaimingas

shauniai parashiai!!!va butent tokia ir stengiuos but, ir taj mano zhmogeliukas labaj vertinaMyliu

Man tai taip pat labai patiktu, noreciau toki pauksteli sutiktiMirkt… Mano zodziai nera vien tai kas man grazu ir teikia dziaugsmo. Man tai gyva,kas privercia sirdi ritmingiau plakti. Saunu, jog taip gali buti ir jums taip pavyksta. Stengsiuos ir as tai igyvendinti su mylimu zmogumi Gėlė

Labai sunku visa savo miele atiduoti vienam zmogeliukui…paskui viska prarasti ir bandyti is naujo …Liūdnas

daugiau tokiu kaip tu ir gyvenimas bus ne tik juokingas, bet ir nuobodus.

Oi oi Indio kokie mes nenuobodus ir fantastiskiMirkt

Idiliskas paveiksliukas.Tik prie ko cia smertis uz duru tai nesupratau…

GeraiTaurė

na taip, viskas graziai apibudina gyvenima Meileje, taciau to negana… reikia juk kazkokio spontaniskumo, aplinkos pokyciu, nes jei taip nuolat, tai abu snobais ir nuobodziais patapsŠypsena

[quote]
angeliux1 rašė:
Labai sunku visa savo miele atiduoti vienam zmogeliukui…paskui viska prarasti ir bandyti is naujo …Liūdnas

angeliux1 suprantu tave, bet tu nekalta, jei kito zmogaus norai kitokie nei tavo, jei jam butu negana to ko nori tu arba per daug ir jam tai atrodo kvaila. Svarbu kas tau teikia laime, jog tu nori su kazkuo pasidalinti, savo rupesciais, dziaugsmais. Kitaip gali gailetis, jog tai buvo zmogeliukas, kuriam norejai istarti daugiau nei norejai, taciau dvejodama to nepadarei… buk kritiska ir nuosirdi angeliukeMirkt Gėlė

saunuolis Apkabinimas smagu tai skaityti is Vyras puses
uz tave Taurė

Indio suprantu, kodel tau taip atrodoMirkt Ne visiems tai patinka, ka as parasiau ir ne visi noretu tai patirti. Tiesiog norejau su kitais pasidalinti. Skiriasi zmoniu poreikiai, norai… tuo mes ir panasus. Aciu uz kritikaMirkt
Beja kitiems tavo pasaulis taip pat gali pasirodyti nenormalus, nes jie visad matys ji truputi savaip ir gali taves nesuprast…Taip