my engine's crash 2


my engine’s crash 2

stai kas pasimate nuemus galva - nutrukineje 3 voztuvai, islesti lizdai ir stumuoklio tik kiauryme likusi, sukapota gilze, aliuminio drozliu pilni karbai ir karteris. krc formule-1 Baisu Cha cha apacioj desinej matosi laimes akmeneliai ir vieno voztuvo liekanos nuo karterio dugno Laimingas kitu dar neradau - gal isspjauti… alkuninis gali buti ir neilinkes, ziedai berods nesutrukineje (reiskia ne juose priezastis). ivyko spaudziant dugna prie ~11.5K rpm gal kas parduoda handa vf500 84-86’u varikli?? Cha cha Cha cha

echhh ir nesiseka

zjb kad dazniau tokiu vaizdu butu Juokiasi

neislaike honda… kokia variklio rida buvo??

Viskas aisku kaip diena:naudotas raketinis kuras Šypsena

Juokiasi 87.000 rode, po perrinkimo!

As tai manau truko kazkuris voztuvas, cilindre prie tokiu abarotu jo liekanos tiesiog viska ismale cilindre.

Ech ta honda honda… Šypsena

siaubiakas, dabar uzmigt negalesiu po tokiu vaizdu …

beje, buvom uzkure - variklis dirbo normaliai - galima buvo vaziout - tik aisku be vieno cilindro ir turbut neilgai Šypsena

Apakęs tokio pogromo dar neteko matyt… Is laimes akmeneliu karoliukai neblogi gautusi Šypsena

Erunda,viska galima sutvarkyti,tik stumokli reiketu gauti kita,nes daryti neapsimoka,per brangu ir nelaiko.Maciau dar baisesniu vaizdu.

drozikas Cha cha

oooo kascia darosi.

sponge, mano manymu ce perinkinejusiems meistrams rejk rankas kapot, matau jau 3 varikli vf serijos, kur lekia voztuvai su galvom po “profu” remonto… Mirktsiulau ieskot kito moto… Mirktpageidautina ne vf serijos… Cha cha Cha cha Cha chaarba pirkis dauzyta,bet ne in lt, ir tikrai zek kad nebutu rinktas… Cha cha Cha cha Cha cha

remontuojasi - 1.5K kaip minimum, bet vargiai apsimoka, nes tai puse jo kainos + bus vet “darytas”. priezastis betkame gali buti: gal remontas, gal voztuvas is senumo truko, gal karbas nepadave i ta kausa pakankamai benzo (liesas misinys ir stumuoklis pradege), gal dar velniai zino kas, beto ir pats variau gerokai uz redlaino (neatsijunginejo *****as) daurausi i vokieciu saitus del dauzto tokio mosto - nerandau dar, nes senas motas, neperdaugiausiai tokiu turbut yra like…

man atrodo donor900 kazka panasaus pardavineja.

su donoru900 mes seniai pazistami. to vf kur dalimis nemazai daliu ant maniskio uzdeta po avarijos, bet varikli jis seniai pardaves

man atrodo vazineji prispyles reaktyvinio kuro Šypsena