muzika pagal stiliu

manau, kad taip paaugliai save integruoja į visuomenę. kadangi iš to išaugama, tokio amžiaus žmogui kol kas būtų sunku įdiegti, kad abejotinų hierarchijų ir kastų kūrimas yra beprasmis dalykas, nieko nelemiantis gyvenime ir neįtakojantis jo kokybės.

shauniai pasakyta Taip

Apsirengimo stilius nebūtinai turi atspindėti klausomą muziką.Nekaltas Apskritai , kam tai gretinti…Nekaltas mano nuomone, rengiesi kaip nori ir neesmė, ką klausai. Nekaltas

Ui koks psichologinis paaiškinimas, žinoma, teisingas. Tikrai priskyrimas savęs kažkam padeda saugiau jaustis ir integruotis “į žmones” Cha cha

nepainiokite kai kuriu dalyku.stilius ir apranga visishkai skirtingi dalykaij.taijp ,jeigu tu tiesiog rengiesi taijp arba taijp ,tu gali klausyt ka nori, taciau zmones kurie turi savo stiliu palaiko jo judejima,mastyma palaiko muzika atitinkancia si stiliu.tie kurie tiesiog rengiasi kazkaijp ,ir klauso jiems papuolancia muzika[maishyta, ir roko ,ir popso ,ir rapo ir pan.]o tie zmones kurie turi stiliu priskiriami kazkokiam judejimui ir pan tai jau ir klauso tam stiliui priklausancia muzika. jeigu zmogus save priskiria kazkokiam stiliui tai jis ir klauso ta stiliu atitinkancia muzika.nu tikiuosi ishaishkinau gerai nes niekaip negalejau sudeliot normaliaiDrovusAngelas

keista kai zmones stato save i kazkokius remus, ir juolabiau regiasi pagal savo megiamos muzikos stiliu, Jei tavo gyvenimo budas pvz gotiskas, tuomet suprantu kad ir apsirengimo stilius cia butu visai normaliai, bet jei esi reperis, nors klausai rocko arba ska, nu tai ka as zinau, renkis kaip tau patinka, tik tada jau nesakyk kad esi reperis. Nes reperis ne apsirengimo stilius, o gyvenimo budas, taciau dauguma, siais laikais si termina ishkreipaDrovus

Drovusstilius yra tas pats kas gyvenimobudas o apranga ir telieka pranga nesipainiokit!Nežinau

Visokia music klausai,bet patinka rap stilius apranga…

[quote]MariukaS
[/quote]
vo teisingai Šypsena

man be galo patinka punk, ska, punkrockas… lankaus siu muzikos stiliu koncouse, bet nesakau kad esu panke ar kazkas pan.