muzika pagal stiliu

kajp fajnaj…nedaug tokiu zmoniu yra…o gal ir daug…nu neswarbu Juokiasi Flirtas

Normalūs , subrendę žmonės tokie, aš taip manau.

aj mano stilius taj irgi xuj suprasi…buwau forsas,poto reperis,daba bandau isivajzduot esas emo,nors ir nenoriu juo but(skamba kejstaj zinau),shiajp esu kazkas lynk rokerio Juokiasi ot ne ph Be be be

tu ne i butent viena stiliu krypk…o ziurek kas tau patogu ir miela nesiot…taip ir atrasi save;]

Taip! Muzika daug pasako apie žmogų Taip

mhm Laimingas

myliu rogue Apkabinimas

myliu SweetFeelingApkabinimasFlirtas

Tikrai nemanau, kad išvaizda turi pilnai atspindėti klausomą muziką. Pvz.: aš klausau metalo, bet metalistė nesu, rengiuos tik truputį "sunkiau".

Nu čia nušnekėjai jau biški, aišku ne reperis, reperis- tas kuris reopuoja, o kiti tik rengiasi hip-hop’o stiliaus drabužiais. Nematau reikalo rengtis taip, kaip “turėtų” rengtis tos muzikos klausantis žmogus.

o as matau(nors ne visada) na manau kad pagal taij kaijp tu rengiesi galima mazdaug nustatyti ka tu klausai arba atvirksciai,kaijp tu rengiesi.Taipjuk “gote” neklausys popsoGirtas

[quote]man tai muzika ne nuo stiliaus atrodo priklausyt turiDrovus

na taip ishtiesu klausai ka nori bet man asmenishkai atrodo kad nespecialiai bet gaunasi stiliu priderint prie muzikos.arba muzika prie stiliausDrovus

Rengiuosi paprastai, klausau tai ką noriu, ir nemanau, kad apsirengimo stilius turi būti būtinai atspindintis klausomą muziką. Čia ir prasideda subkultūriniai ginčai…

Jeigu pabandyčiau rengtis pagal savo klausomą muziką, tai toks balaganas gautųsi, kad nežinau, į ką būčiau panaši Baisus Nes klausau gana įvairios muzikos.

Ir išvis, man kvaila ir vaikiška yra save sprausti į kažkokius rėmus. Kas kaip nori, tas taip rengiasi, kad ir ko beklausytų.

tu svaigalas. kaip ką išlieji neturi jokio ryšio su tuo ka tu veiki gyvenime. nebent nori buti psichas - tada pjauk žmones pažiūrėjęs siaubo filmų.

p.s. norėčiau uždėti nosinę ant "o"

joo suskeliai…NekaltasNekaltasApsvaigęs

fainas dalykas muzika pagal stiliu

Kame fainumas save į kažkokius rėmus statant?

nu tikraj