Musu juokingos baimes

ash tai bijau visokiausiu shliuzu, bet tai visai ne juokinga baime.Dar apie juokinga baume:tarakonu ne tai baidausi ne tai kazkaip nekenciu.fuiVeee

nugi o ash tei geltono 46 mikriuko bijau Cha cha. kaip jus sakot - bukvaliai Cha cha - tei bijau kad ir vel nuvesh ne ten kur man reikoja… o tshia taip nuvezhe ne ten kur man reikojo, nes mano akytes pagalvojo kad ten buvo ne 46 mikriukas Nekaltas… va… tei oops buvo Drovus… o dabar tei kaip kovoju ane? niu tai kovoju taip, kad mikriukus stabdau tik labai isizhiurejus ten… pasitaiko kad jie ir pravazhiuoja Juokiasi, niu bet tai dabar jau labai saugausi to geltono 46… va Kietas… arba jau matau geltona, tei jau nestabdau… arba pedinu iki tetshio, kad namo parvezhtu Liežuvis, va Laimingas… niu visaip Cha cha… nea… bijau ash to 46, labai labai Pavargęs

O as bijau slieku.Nu blemba,kai po lietaus jie sliauzioja po asfalta ir turiu eiti ant pirstu galu,kad kokio neuzminciauBaisu.Ar girdejot garsa,kai batu traiskomas sliekas?VeeeVeeeVeee

bijau kamerų, visokių bjaurių padarų (varlių, gyvačių, vabalų ir pan.) ir kai kurių žmoniųPavargęs [nu bet tai man tos baimės nėra juokingosNe]

Tie sliekai po lietaus tai tikrai bjauru ir dar sutraiskytu kvapas… fe pykina.
Bijau - netvirtu pavirsiu. Nu pavyzdziu nelipu ant judancios taburetes, stalo ir pan… bet va su parasiutu issokti planuoju. Voru…, staciu laiptu.

bijau peliu ir ziurkiu…tarakonu…tamsos…

bijau biciu, sirsiu, vapsvu, nu tu visu kur byzgia ir turi geluoni. bliamba, galiu net apsiverkti, kai jos per arti!!! Baisu

bijaw krawjo, bijaw tamsos, bijaw,

bet labiawsiai bijaw netekti artimojo zmogaws,
tik man nelabai yra cia is ko juoktis,

atsirasdo, turbut ish vaikystes, kai netekaw, neisgelbejaw, to kuris mane visalaika gelbejo,to kuris visada padejo ir buvo salia, o as nebuvaw salia, ta vieninteli karta kai jam reikejo pagalbos,Žliumbia

As irgi bijojau aukscio, tai nusokau su virve is 40 metru… Nezinau ar padejo, bet noriu dar syki sokt… Cha cha

Vaikystej,bridau upe ir po kojomis pajutau zole,kuri lietesi bangavo ir buvo toks jausmas,lyg noretu apsivyti.Tada labai issigandau ir bijojau upiu bei ezeru…Nesenai,atsiduriau prie upes,masino maza salele,ant kurios norejau patektiŠypsena,bet baiminausi juodo vandens,nes maniau,kad ten yra blogis,panasiai,kaip tos zolesŠypsena.Bet pasiryzau ir nuplaukiau tuo juodu vandeniu,link salelesŠypsenaTaip as nugalejau savaja baimeŠypsena

Ir as bijau tu slyksciu, juodu, blizganciu, riebiu tarakonu…Žliumbia Jie pas mane bute kats nuo karto apsireiskia, nes gyvenu sename name. Jie toookie 3 - 3,5 cm dydzio (cia ju kunas toks) ir dar tokio pat ilgio usai… feeee…ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia Kartais ryte prie lovos ju randu, jie apvirsta kazkaip ant nugaros ir is to savo riebumo nebeatsivercia atgal… fui kaip slykstu…Žliumbia

Ir as TaipTaip

JuokiasiJuokiasi

As tai eit i rusi labai bijau, nes beveik es isitikinusi, kad ten gyvena blogas maumas, kuris mane butinai pachiups ir niekada nebeishleis i dienos shviesa. Ir likciau kaip Coliuke peles urve Cha cha… Tai bulviu eina parnesht kas nors kitas Girtas… Gerai bent tiek, kad yra kam ishvaduot TūsasKietas

Bijau vaikščioti po senesnių namų balkonais, nes jausmas, kad gali užkristi Nustebęs Stengiuos apeit ratuką Cha cha

Ash siaubingaj bijau voru…Kanda vea… Veee Kai pamatau juos, pradedu liabaj klykti Juokiasi

Peliu Apakęs ir kutuliuko Drovus