Musu juokingos baimes

Sedagah, kad galima sakyti, kad nebuvoNekaltas Del to ir juokingaCha cha

aš bijau rimtų ligų, senatvės (kartais net ir senų žmonių) ir storumo Nekaltas bet tai visai nejuokinga Ne

O as tai turiu “laime”- mane labai megsta visokie chroniukai Taip, pastoviai jie susiranda buda, kaip shalia prisest, kaip pakalbint, pafilosofuotCha cha… Nu buna ir juokingu nuotykiu, jie ziuri i mane ir sako: “Oi, ponia…” Cha cha Dievazi, galvoju, kur jie ta ponia mato, nu kazkaip pagarbiai jie su manim, gal as jiems kazkokius pagarbos “mygtukus” ijungiu Cha chaFlirtas?..

Ai, as va dar prisiminiau, griaustinio bijau. Va visai neseniai sedejau prie lango, dirbau su kompu, ir kaip kale zaibas, nu kaip galinga fotiko blykste Baisu, tai as is karto taip pasimeciau, paskui net asaros istrysko, siaubas buvo, o kai griaudejo, tai langai, sienos, kede, kur sedejau, ir kompas drebejo BaisuPavargęs… Siaubas buvo. Bet juokingiausia, kad as is tos baimes, kad kaip nors ja nuslopinciau, begte nubegau susitvarkyt spinta Juokiasi, ir dar paskui pirstine prairusia susisiuvau Laimingas. As va ir galvoju, gal bijojau, kad nutrenks, tai ras negyva, o va spinta sukuista, pirstine prairus JuokiasiGirtas

As irgi dar kartais tamsos bijau… Ypac, kai visokiu nesamoniu prisigalvoju… Drovus

as bijau saves. Tamsi, sarkastiska ir pagiezinga butybe tampa stipresne uz mane.

as bijau kaimynu Cha cha tikrai tikrai Taip Jie tokie prasigere, tai tik isgirstu kai liftas vaziuoja, palaukiu kol nurims laiptinej tik tada iseinu is namu Cha cha Ot gyvenimas Juokiasi

bijau tamsos… ypac sode kur nors… kad ir prie namu… prisigalvoju, kad kokie numireliai ateis Nekaltas o kai tik apie juos pagalvoju, imu garsiai dainuoti (kad nebutu taip baisu) ir kuo greiciau begu i sviesa, o dar geriau i vidu…
matyt, vaikysteje persiziurejau filmu apie zombius, tai iki siol baimes neisnyko … Nekaltas

Va va, man ir tas pats- as irgi arba su savim garsiai kalbuosi, arba irgi dainuoju- is kur taip, ka? Kietas As bandziau sau paaiskint, kad, kai dainuoju ar garsiai kalbuosi, tai turiu tokia vilti, kad jei kas mane “griebs”, o as tuo metu staiga nutilsiu, tai kas nors isgirs, kad as nutilau, ir eis manes gelbet Juokiasi

Kai buvau mazyte, labai bijodavau tamsos, nakties. Na, o dabar BAISIAI BIJAU varliu. Veee nemielos man jos kazkodel… ir dar siksnosparniai baisiai nemieli… girti diedai, Cha cha kaip jau kazkas rase, Veee fe… na ir auskcio bijau…

bijau dideliu voru,kurie slykscia atrodo,nors pats auginau zalti,ziurke.

As po siai dienai tikiu, kad po lova gyvena gyslota, pamelusi, ilgais pirshtais RANKA Baisu, ir jei iskisciau koja ar ranka uz lovos krasto, tai ji mane pagriebtu ir nusitemptu i savo karalyste - tamsia paloveBaisuJuokiasiJuokiasi…tai vis stengiuos laikytis lovos viduryJuokiasiJuokiasi . Nors ir patikrinu vakarais, ar nieko nera po lova, niekaipNeNe negaliu patiket, kad ten nieks negyvena Pavargęs

Labai bijau aukscio.Tiesiog kraujas gyslose stingsta .

Kingo filmo anonso, kai kraujas uztvindo visa kambariPiktas

Bijau netikrų blondinių, pilkai melsvomis akimis ir riesta nosyte. Vien nuo jų žvylgsnio širdis į kulnis ritasi. Jos kaip magnetas mane traukia ir niekaip negaliu aš joms atsakytiMirkt, vėliau lieku suSudužusi širdis

Vargšelis
Baisu

aš tai irgi bendrų dušų bijau ir nemanau, kad tą baimę nugalėsiu Nekaltas nors vaikystėj su močiute tai į pirtį nuogos maudytis eidavom Cha cha ir nieko Laimingas a dabar tai būtų Baisu

as baisiai bijau gyvaciuBaisu

O kaip jus kovojat su tom baimem?
Juk daznai ir metodai tai baimei numalshint buna juokingi Cha cha

Užsidedu tamsius akinius, kad blondinės taptu panašios į šatenęsNekaltas