mus rode per "Laba litra"


mus rode per “Laba litra”

youtube.com/watch?v=PyE80LYEgAs&feature=player_embedded

mezgejai Cha cha

Superteciu klubas Juokiasi

kas per dedziu susirinkimas

Kiekviena treciadieni 19 val. renkames UAB Lautra Motors Kubiliaus 23. Tai yra Siaures miestelyje salia HiperRimi, Ogminos. Alus, pyragai ir tt. - savo. tel 865515453, 865942588 jeigu kas veluos ir durys bus uzdarytos.

Ką čia darot? Cha cha

Kai fotkino bonka po stalu pakisot? Klasta Cha cha

maciau situs musialinyyyyyykus Taip

mezgeju burelis Cha cha

Mes gejai, o ne mezgejai Apkabinimas Gėlė

Taipmaciau idemiai Taip

maciau- “darbsciuju ranku bureli”. nepanasu kad litra vartotumet- kitaip nieko nesuristumet Cha cha

Ir kodel gi jus galvojat kad tai etiskiausias-estetiskiausias budas? Kurioj vietoj ji, estetika? Kuom skiriasi pvz. nuo to kad as nueinu nusiperku blizgute ar mepsiuka ir pagaunu ta pacia zuvi? Arba uzmaunu ant viensakio kabliuko koki vabzdi ar slieka ir leisdamas pasroviui irgi gaudau ta pacia zuvi. Ir nereikia jokiu museliniu kotu. Aciu uz atsakyma Šypsena

todel,kad tu ant slieko,negali gaudyti nei upetakiu,nei kirsliu Kanda

zebigone - nusipirkus (!!! nusipirkus) blizgute, nueini ir pagauni. O cia dar reik susirist, ismokt uzmest, pravest ir t.t. Na truputi daugiau pridetines vertes prie zuvies pagavimo. Kartais jau zuvi pagaut nera taip svarbu, kaip ta pridetine verte Šypsena man muses surisimas is kruvos plunksnu, grazus metimas yra estetika, nzn kaip kitiems Šypsena

litra nelabai vartojam, bent jau ne per siuos susirinkimus Šypsena Cha cha

Tai o jei as blizges pats lankstau… galiu jau skaityt kad mano budas yra estetiskiausias? ŠypsenaArba jei boilius karpiam pats kocioju… arba jei pasigaminu sausiaka pats ir t.t. . Na zodziu viska kas gaminama gamyklose, viska galima ir paciam pasigaminti, bet estetika kur? man niekaip nedaeina? Etika mano supratimu yra ten kur zuvis nukencia maziausiai, maziausiai zalojama, o zalojat jus lygioai taip pat kaip ir visi. O kad jus turit darbsciuju ranku bureli tai tikrai jus niekuo neiskirtiniai, nes pvz pagamint boili ant kurio kibtu karpis yra gerokai sunkiau Cha cha

p.s. as tik diskutuoju, gink dieve nedraskau akiu niekam Mirkt

Blizgutei trisali kabini, o jie su viensakiu gaudo Cha cha