MSFS


MSFS

Liūdni reikalai su laineriais reddit.com/r/flightsim/comments/i1nu92/im_concerned_about_ the_lack_of_gear_suspension/ JuokiasiPerformance youtu.be/AEkNQVWkgpcDaugiau youtu.be/79RhQwljiG4

Patikėk tikrai taip, čia yra technical marvel. Yra žinoma bugų, nes oro uostai procedural generated, kai kurie pastatai išsigimę, bet nu ko norėt, nieks nėra bandęs nieko panašaus padaryt. Xplane tik su third party appsais kažkiek panašų rezultatą gali pasiekt ir 20TB hdd. standard edition 70€, deluxe 90€, premium 120€. Galvojau premium imt, bet nemanau, kad verta dėl default lėktuvų, vistiek nelaikys nervai su jais skrist. Standard sueis manau puikiai. Už**** MS, jie nuo rudenio jau 70€ kainą standartinę savo žaidimam padarė.

70 Pavargęs

Jo čia naujas MS pricingas jau nuo rudenio Cha cha Pirmiau galvojau, kad tik steame čia, bet nuėjau į xbox store ten tas pats, 70€ standartas. Take2 irgi prie 70€ pereina. Su konsolių išleidimu manau tai bus new base price. Deja.

bbd, man ner problemos palaukt puse metu

Game pass pasiimk, gal iš vis jis tau nebus vertas net on sale Cha cha

Na, aš tai paimsiu standart edition. Vien dėl skraidymo VATSIM tinkle ir fakto, kad įprastam naudojimui nereikia add on’ų. Šypsena

Žiūrint su kuo skraidysi. Pažėk video A320, SEUBAS ten. Tai lėktuvą bent jau mėgiamiausią vistiek teks nusipirkt. Nu gal dar pafixins tuos defaultinius, nes dabartinis stovis liūdnas. GA labai padoriai, geriau negu kai kurie payware modeliai JuokiasiMan tik įdomu kaip bus su tuo vatsim ir airac ciklais. Čia vistiek toks labiau mainstreaminis žaidimas, žmonės nepuls pirkt chartų ir airac’ų, bet norės vatsim naudot. Jau ir pirmas dlc lėktuvas yra. Download from xplane dot org Juokiasi

Yra papildomos programėlės VATSIM pilnam naudojimui (maršrutams, waypointams ir pan.). Rašo, kad VATSIM pilnai palaikys MFS2020, o ir jis pats labai gražiai maršrutą dėlioja (tikrai paprasčiau, nei FSX). Šypsena

Ne aš ne apie maršrutus. Simbrief/littlenavmap tam puikiai tinka, bet manau daugumai jų net nereiks nes in-game neblogai viskas. Aš turiu galvoj airac cycles. Ar nereikia vatsim naujausio turėt? Nes ivao tai pageidaujama current cycle turėt, nes controlleriai sėdi su updeitintais.

Ai, teisingai, apie tuos jau buvau pamiršęs. Gal MFS bus įdiegta paskutinė versija? O kitas tai kaip ir reikės naujintis… Nors nemanau, kad tai visiškai privaloma, galima net VATSIM skrendant pastabose parašyti, jei seną ciklą naudoji. Šypsena

Turbūt, kad bus paskutinė bet kiti bus mokami. Na bent jau taip atrodo iš pavadinimų ką navblue paskelbė. Navdata+ ir charts+. Man tie + skamba kaip subscriptionas Cha cha

Pirmas išbandymas bus aplankyti visus LT aerodromus. Cha cha Turime jų nemažai, pasirodo.lt.wikipedia.org/wiki/Kategorija:Lietuvos_aerodromai

Abejoju ar bus jie. Bent jau paluknio neradau. Xplane irgi neturėjo, bet ten requestini, kad kas nors padarytų arba pats pasidarai, įmeti į gateway, devai approvina ir su kitu updeitų įdeda į žaidimą (iki tol iš gateway gali siųstis ir naudot). Nuėmė visai NDA jau revieweriam, pasipylė ir premium edition lėktuvų video. Viena vertus visi default lėktuvai tokie nedadaryti, bet kita vertus jie tokios pat kokybės kaip 30-50$ vertės lėktuvai ant kitų simų (kas naudojo tie žino kokią “kokybę” gauni už ~40$ Cha cha). Tai nelabai suprantu ko ten kai kurie žliumbia. Aš tik manau, kad bus daug triukšmo ir refundų, nes performance gana tragiškas ar gal tiksliau reikia high end PC, kad 40-50fps ištraukt.

Nepamiršk, kad kol kas visi streemina tik preview bild, tai nėra galutinis produktas. Šypsena P.S. Interviu kūrėjai sakė, kad bus galima rasti bet kokį privatų ūkininko nusileidimo taką. Cha cha

Kiek mačiau sekantis updeitas 20d. Ir šiaip durna sistema, nėra pre-load. Man pre-load paprastai neaktualu, bet ten tokia durna sistema, kad pre-load reikėtų. Visi pradės downloadint tuo pat metu, MS milžiniška korporacija, bet vistiek turbūt nesiųs pilnu greičiu. Žaidimą downloadintis galėsi tik paleidęs žaidimą. Skamba idiotiškai bet taip yra. Siųs ilgai, nes siunčia kiekvieną lėktuvą, kiekvieną failą, tada jį unpackina kas reiškia, kad siuntimas tai prasidės tai sustos, kas nerealiai prailgina siuntimo laiką. Kiti žaidimai paprastai atsiunčia didelį failą nenutrūkstamai, po to unpackina/instaliuoja, o čia atvikrščiai kažkaip. Nežinau gal tie aerodromai ir yra, bet paluknio ICAO nėra. Jaučiu pasiimsiu premium, pamatęs DLC kainas aš supratau, kad kurį laiką tikrai nieko nepirksiu, tai norisi contento daugiau. Be to pradžioj viskas bus bugova ir kreiva. Čia yra tiesiog nerealu iš alphhos į full release per kelias savaites pereit. Durniai. Jaučiu jiem tiek milijonų kainavo šitas projektas, kad MS jau liepė rushint release. Nes lygtais buvo anksčiau kalbos, kad išeis ant kalėdų.

Kushliau, gerai, kad bent proca unpackinimui turesi normalu Cha cha Cha cha nors zinant MS, jie turbut unpackins su idiotisku winzip, kas uztruks valandas Cha cha

Tas unpack greitai vyksta nes mažus failus unpackina. Problema tame, kad ten virš 100GB ir viskas suskirstyta į mažus packus, net nežinau kiek ir kai unpackina tada nesiunčia, tai parsiunčia 200MB>unpack>siunčia kitą ir t.t. Ten dar visokių 10MB dydžio pilna. Kas nerealiai prailginą laiką, gali tu ten su 1gbps siųst, nebus didelio skirtumo nuo 100mbps. Čia tik MS tokią nesamonę sugalvot gali. Visi kaip žmonės duoda siųstis didelį failą, tada instaliuoja. Aišku būna kretinų kaip codemasters kur išleidžia 200MB updeitą, kuriam reik 100GB(2x vietos nei žaidimas užima) nes visą žaidimą perinstaliuoja.