MOTOROLA E398 mp3 kokybe

http://www.e398.mums.lt/

koki mp isirasei?

viska dariau pagal e398.mums.lt instrukcija,kaip supratau 42 for all

O bliamba kaip “nestandartini” i Motorola E1 isirasyti ? Nekaltas

viska dariau pagal e398.mums.lt instrukcija,kaip supratau 42 for all

tai cia pats liewiausias.jis reikalingas tik perejimui i kita platforma,kad telefo neuzlenkt. man geriausi buwo Art_Flex sw

ir e1 yra nauju sw supertrubka.ru tik jei suglwosi rasytis tai nesirasyk e398 pritaikytu sw

tiesa jai nori kad sms saugotu telefe nueik i zinuciu nustatymus ir pasirink ne sim o tel atminti.

DekuiApkabinimas

NeranduVau!
Tiesa, Kaledos stebuklu metasKietas

neturiu e398 tai neatsimenu kur tiksliai yra.turetu ir pas tawe but,nes nuo e1 paimtuose ir perdarytuose sw e398-tai tokia galimybe yra.

Bliamba, visus meniu su zinutem isvaiksciojau, nera Pavargęs
Tikrai stebuklu metasJuokiasi

va nors tik 3diena kaip moba turiu bet jau siektiek pamodinau,persidariau i e1,isimeciau we398 monster packa.Jau toks naglas meniu,filmuoja tiek kiek ira vietos micro sd,garsiau groja,ir kas keisciause nereikia aktyvuot itunes,tik nezinau db kaip i itunes dainu isikelt.Ant kitu mp kur bandziau aktyvuot itunes viska padarau ir jungiu moba vedu pin ir vis neteisingas ir neteisingas.Tai teko backupa sugrazint,ir taip du kartus.Db ko noreciau tai pasikeist ikonas pagrindinio meniu i tokes paces kaip ant se w550i,lt kalba kaip nors isivest,ir viskas.KA dar galima sitam telefe pamodint???Kietas

o ant kokio cx65 imanoma iki tiek pakeist meniu kaip ant e398.O dar klausimas jai persidariau moba tai jis vadinas "MOTOROLA E1"?bet kad ir db uzleidi muzikai ir rasai sms vistriek lagina

O ko tau jos kokybe per garsiakalbi prasta? Ar bent klauseisi?

Atidaro didesniasm nei net ir nei 100 KB, bet neatidaro didesniu, nei ~0.8 MP.

Cha cha Labai paprasta - neradai per Kaledas nerasi ir po Kaledu (ne bent nusigeres esiCha cha). O siaip tavo E1 senesnio softo, kaip ir buvusi mano. Pas ja nera funkcijos issaugoti SMS telefone. O va jau naujesnes E398/E1 su geresniu softu turi mineta funkcija.Šypsena

Atminties kortelej turi omeny ?
Pas mane ir taip telefone talpina. Beda ta, kad tik apie 50-60 telpaPavargęs

nzn kas per fruktai, bet pas mane ramiausiai 120 telpa smsu. 60 gal delto, kad 60 inboxe, 60 outboxe. Seip patariu nusistatyt toki dalyka kaip auto-clean up ir jokiu rupesciu su sms trinimu nelieka Nekaltas

nera tokiu nesamoniu. Galima tik su laidu ir kompe tinkamu softu tai pakeisti. Bet jei nustatai sim - telpa 10sms, o jei telefa ~ 120 Mirkt