MOTOROLA E398 mp3 kokybe

nu snd jau nusipirkau e398 uz 260 su viskuo usb,128mb micro sd,ausines,ledova.Nu ka galiu pasakyt tai kad w550i tikrai geriau groja ir garsiau,bet seip tai tas e398 neblogas dalykas

260Nekaltas Brangiai… As visiskai nauja E1 su dviem USB kabeliais, dviem 512MB kortelem, dviem ausinem ir 2 adapteriais (zodziu 2:guba pakuote), bei garantija gavau uz 400LT Flirtas

Oho pigiaiNekaltas

ne taip jau brangu tie 260, jei ledine. tik svarbu neuzluztu po dienos.

Nu uz motorola E398 tikrai 260 nemokeciau. Antikvaras gi. Draugui jis labai patiko ir ledini su deze, usb, mmc 128MB, ausinem nusipirko uz 200… Uz daugiau neprastumsi, nebent rastum buka Mirkt

tai jus atsigaukit paziurekit i skelbimus kiek jos kainuoja…o beto kaip sakiau ledine,ne vieno ibrezimo.ira adpteris i sd.NU vienuzodziu,zinau kad galima gaut uz 200lt,su 64mb sd,ir su kabeliu bet ten jau sudrostos nesikrauna ir tt.O cia puikiai krauna ir su kabeliu gerai susisiekia.Buciau nepirkes us tiek bet orginalus virselis,nera ibrezimo.Tevas pagalvojo,kad naujas telefonas.Patys pagalvokit kiek kainuotu nuopirkt jai nauja orginalu virseli,jai dar sudrosta.O cia galima sakyt nauja,visiskai nezaista su softu.Seip patenkintas esu.Ir kas cia svaigo,kad kai rasai sms atsilieka,lagina-NEVELNIO!!!viskas ok nebent kai usileidi muzika ir rasai sms tadai tai lagina.seip ,kaip sakiau patenkintas telefonu Cha cha,limpa prie rankos ir kisenes tiesiogine prasme…

Juokiasi

Patikek manim, laginaTaip
Gal dar nepajautei kai 2 sms’us issiuntei… Daugiau tel. naudotum, suprastumTūsas

ai ir dar reikia tiketis,kad jis nesuges.Nes bus kaip su sx1 isikeiciau jau kita diena sugedo pataise belekas jam dares poto ten visokius procus keite.VARGO VAKARIENE,tiek taisymas atsejo!gerai kad prastumiau ji…jai su situ taip nebus tai zjbs.PS.AS pries pirkdamas e398 zinojau kad mesiu e398 rokr softa.Tik,kad e398.mums.lt neveikiaŽliumbia is kur db man gaut lt instrukcija kaip ji irasyt…

Crazy_papa siaip tai nelagina E398 kai sms rasai… Pats turejau E398 pries k750i. Tikrai JOKIO LAGO. Nebent kaip autorius minejo, kai muzika uzsileidi, o taip viskas normaliai. Na gal ant seno softo ir lagina, pas mane buvo R373 platforma su MotoSymbian monsterpacku (geriausiu koki tik buvau rades tuomet Mirkt)

atsigavom, bet yra kitas dalykas: su standartiniu softu sms laikomi tik sim.
tai nekas. http://www.mobiles.lt skaityk.

atsigavom, bet yra kitas dalykas: su standartiniu softu sms laikomi tik sim.
tai nekas. http://www.mobiles.lt skaityk.

As ir turejau omeny kai muzika uzsileidi arba priminimu daug Mirkt
Siaip sms rasant nelagina, bet yra pakankamai kitu “sriciu” kur lagina…

bet ragai,kad e398.mums.lt neveikia ten viskas buvo nuo a iki z su paveiksliukaisŽliumbia,ka daryt?

dabartinis mano softas R372_G_0E.20.95R cia senas?

nep*sk tu cia proto ok? Cha cha gal dar nebandei rasyti sms ilgesnes nei 80 simboliu?arba gal rasai vezlio greiciu…

taip cia senas originalus sw.ir nesuprantu kaip gali sms nelagint jei dar neperejes ant kitos platformos. www.supertrubka.ru taip pat e398 ir ne tik

beja kiap parasyta angliskoi instrukcijoi del backupo paleidziu backupa ir vidausai sako rasta ten toks prietaisas kitoks.Idedu kompakta kabelio neranda draiveriu nurodau C:\Program Files\Motorola\PST kaip parasyta instrukcijo bet vistiek nrtinka tai iskur blt tuos draiverius gaut

PST programa o ne driwerei.jai cd nera folderio driwers tai parsisiusk is anksciau mano nurodyto tinklapio.

zjbs jau veikia e398.mums.lt isisaugojau kompe tai nebus problemu db

nuva persirasiau softa tik gaila meniu en,kaip padaryt lt?