Moterų konsultacija...

ar 6dieniais emergency veikia Aš nekaltas

O tai kaip su lengvomis pacientemis…???
As ir 50 kg netraukiu…Liūdna
I namus niekaip?

Tai tu lengva ir patyrusi? Aš nekaltasCha cha Kogero tave reiktų guldyti tiesiai į stacionarą…Cha cha ir Bučkis gydyti nuo nemigos Mirkt

Na, dar ne vienas neishgyde Cha cha
Nebent gera doze Taurė ar Alus, bet tada ryte nekokia savijauta Cha cha
O kur tas stacionaras, gal ir susigundychiau Cha cha

Namučio pas katytę? Aš nekaltas Nepernešu kačių. Mano rotveileris irgi. Cha chaLiežuvis
Normalūs daktarai dirba iš pašaukimo plius gauna Gerai atlyginimą, o ne už tai kad jiems ką nors įkiša…Cha chaLiežuvis

na su rotveileriu as sutariu puikiai, kiek daktarai gauna zinau geriau uz tave…KietasKietasKietas. (is to elito as). O kad kisiukus net tavo rotveileris ima zino …Liežuvis visi Cha chaCha chaCha cha
Ogal tu sundaktaris?

Ar tai tie daktarai kurie neima kyšių, vadinasi šundaktariai? Aš nekaltasCha chaLiežuvis Atleisk, daktare iš kyšių ėmėjų elito, nežinojau.Cha chaLiežuvis Bet dabar žinosiu.Cha chaLiežuvis

Na tu ne viska taip supratai. LiežuvisLiežuvisLiežuvis
Nesipykim, pasidalinsim ta teritorija KietasKietasKietas
as ne gydytota, jei ka. Tu nesupratai…

Cha chaCha chaCha cha

Šypsena

Mieloji Piano tai tau kurį iš tų raudonų daiktų skauda?Aš nekaltas Širdutę ar liežuvį?Cha cha Na jei širdutę tai reikės daryti Taurė kardiogramą, o jei liežuvį tai reikia atsitūpti, užsimerkti ir išsižioti…Cha chaCha chaCha cha

Daktareli daktareli ale ot dekui Gėlės už patarimus GeraiŠypsena.Na liežuvis Liežuvis pas mane tvarkoje,nes besiBučkisBučkis dar niekas neikando Cha cha. O kardiograma tai ištisai darau Taurė,bet va čia ---->Širdis vis tiek kažkas ne taip Aš nekaltas. Ai,tikriausiai orai mainosiCha cha.

[/quote]

O kaip tamstele isivaizduojate 30+ - kaip bureli megztu berechiu, nusivylusiu gyvenimu ir burnojanchiu ant seimo? Apakęs

Kavenskai, shiai moterishkei prashom pora broshiuru apie depresija ir pakaitine smegenu hormonu terapija…
Ir dar gal siuntima konsultacijai pas Mumija Cha cha

nsa, jūs čia ginčijotės, plepėjot, gėlėt vienas kitam, juokavot, o mes, gretimam kabinete, tyliai pacientus priiminėjom, gydėm. Po savaitgalio labai daug atsirado su urologinėm problemom. Kažin kodėl? Gal dėl Alus? Cha cha

Tai jau ka, kavenskai, viskas, nebus stacionaro? Cha cha O as jau daiktus susikroviau… Net muiline ta proga nusipirkau Cha cha

Tai dar veikia konsultacija? Aš nekaltas O tai reikalas prispyre, a va daktarelio ner… Šypsena

Kai reikalas prispiria ne pas daktarus begti reikia…O i WC Cha cha

O jei pas daktara reikalas? Irgi i WC? Mirkt

O koks tas reikalas? Galima suzhinoti? Kai kuriuos galima ir WC ishspresti Cha cha

O kada i seseles uzsirasei? Cha cha

Is tikro tai reikalas paprastas Aš nekaltas bet WC neisprendziamas niekaip…
Skaiciau daktarelio Gerai pasisakymus ir tokis smalsumas uzejo… Ar cia jis tik vasarine praktika atlieka, ar jau visam laikui? Šypsena