Moterų konsultacija...

Moterų konsultacija…

Na mumija konsultuoja ir gydo tuos, kuriems ne viskas tvarkoj su nervukais, o aš bandysiu padėti toms Moterys kurios turi kitokių problemėlių…Cha cha Kas nedrįsta galiu konsultuoti privačiai arba atvykti ir į namus. Iškvietimas Paskambink +37065181342 ištisą parą. Cha chaCha chaCha cha
Nagi moteriškės po vieną…Cha chaCha chaCha cha

wow… kokia įstaiga… o mūrų gražumas… o sienų baltumas Apakęs hmmm… turėtų būti visai gerai Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas tik įdomu kaip čia su apmokėjimu Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas ar labai brangiai tas dakatarėlis ima ir kokia forma Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas gal kas galetų pakonsultuoti Aš nekaltas o gal kaininką kokioj matomoj vietoj pakabinkit Cha cha Cha chaCha cha

Cha cha Cha cha Pats pavadinimas moteru konsultacija primena kazka masinio, o gal grupinio Cha chaCha chaCha chaCha cha, geriau jau privatu kabineta atidarytum Liežuvis

moterys, tai gal mes įsteigiam urologo kabinetą? Pakonsultuotume, oi pakonsultuotume visus, tiek norinčius, tiek nenorinčius. Daugiau jie NIEKO nenorėtų… Cha cha

gryda Gerai

Jo ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena
Gerai Gerai Gerai

Neabejoju, kad Jums bus malonu kaišioti pirštus į analinę angą Cha cha

Oij moterys nesigrūskit… po vieną, po vieną.Cha chaCha chaCha cha
Gelme, privačiai vyksta per privatą, emeilu, sms arba išsikvietus į namus Mirkt
Shiurpe, kolkas vyksta akcija ir konsultuojame nemokamai Mirkt
Pakales, vertoliotas ir turi būti prie lango, kad daktarėlis geriau viską matytų. O per žaliuzes smalsautojai tikrai nieko nemato Mirkt

cha, galima pagalvoti, kad vyrams tai jau tik į analinę angą galima ką nors įkišti! Lyg jau daugiau tai nebūtų kur. Esu girdėjus, kad ir dart KAI KUR KAI KĄ kiša. Vat mes ir išbandysim. Na, kas pirma ten eilėj? Liežuvis

Tikėsimės kad mielos urologės nebus kaip maži vaikai…kurie viską ką randa pirmiausiai į burną grūda…Cha chaCha chaCha cha

Na jūs kolege gryda, mano kabinete prašom tvarkos nedaryti!Cha cha

nu va… zhaliuzės Nustebęs ir smalsautojai nemato… echhh… gal neisiu tada…

Cha chaCha chaCha cha

GeraiCha chaGeraiCha chaGerai Alus Mirkt

mes turim atsikirus kabinetus, kaip gi kitaip.

O ką - urologai vyrus tikrindami VISKĄ į burną kiša? Cha cha Cha cha
Čia gal jau pasenę metodai, mus kitaip mokino, ar ne mano seselės-padėjėjos?

Prašom, sekantis…

Cia priklauso nuo to, kaip kas susipazysta su pasauliu Apakęs

ApakęsApakęsApakęs

Pacienčių norai nevisada pildomi, bet jei nori skraidyti vertoliotu kad visi matytų, tai galim ir langą praverti ne tik žaliuzes…Cha cha ir oro gaivesnio ne prošal įsileisti…Cha cha Bet dėl noro apsinuoginti, kogero teks parašyti siuntimą pas mumija. Cha chaMirkt

A tai kur grūstis ju mokino…???ApakęsAš nekaltasCha cha

Nu tai o aš apie ką???..jei jau PAŽYSTA nu tai tegul PAŽYSTA…Cha chaCha chaCha cha

paimi tokį ploną ilgą ir grūdi. Prieš tai uždengi pacientui akis, kad nematytų ir per daug nesijaudintų dėl TO organo likimo. Aš nekaltas tai ir grūdam, ir sugrūdam ir galų gale išgrūdam. Kietas

Ir jūs norite pasitikrinti? Prašau, laukiam… Cha cha