Moteriskos kelnaites!

Moteriskos kelnaites!

Kiekviena vyra vilioja stringai ApakęsApakęsApakęs Nes juk jie taip isriskina merginos uzpakaliuka!!! ŠypsenaŠypsenaŠypsena
Bet ar Jus zinote, kad su tokiom kelnaitem vaikscioti nelabai patogu!!!Liūdnas
Bet ko mes merginos nepadarytumeme del Jusu ??? Ir ciki stringus uzsidetume ir dar daugiau FlirtasFlirtasFlirtas

Sekasi mums vyrams kai tokios grazuoles stringus dedasi Cha cha gerai, kad jus to neprasot nes mes irgi del jusu bet ka padarytume Flirtas

Uzpakaliukas jega!!!

ojjj uzsiminei…turesim omeny jei ka Niam niamCha cha

grazu, bet naudos mazai…

Kodel nepatogu? Man asmeniskai su stringais daug patogiau vaiksciot, nei su iprastom… Ypac vasara! O beto ir uzpakaliukas sexualiau atrodo-us teisus!Taip

[quote] ojjj uzsiminei…turesim omeny jei ka
[/quote]
Niu Karrollina tu cia nejuokauk Flirtas

Niu Karrollina tu cia nejuokauk Flirtas

[/quote]

Nekaltas
Girtas

Juokiasi Juokiasi Labas

asmeniskai man daug patogiau arba su normaliais trusais rab abe ju… Man namalonus tas juasmas kai jos sulenda ne ten kur reikia!!!

[quote]Geriete85 rašė:
asmeniskai man daug patogiau arba su normaliais trusais rab abe ju… Man namalonus tas juasmas kai jos sulenda ne ten kur reikia!!!
[/quote]

Taigi nereikia tiek badauti, kad Ignoruoju triusikus valgyti pradėtų…ApakęsBaisu

siaip galit vaiksciot ir be niekoIgnoruojuCha cha

hmmmm…Nežinau nu nzn man tai atvirksciai stringai labai patogus nesioti, as kitokiu jau kaip ir nebeturiu…
Cha cha

Dėl manes merginos gali tų stringų ir neužsidėti. Aš ir taip matau tiek kiek man reikia Šypsena

man irgis patogiau… Nekaltas

jo girdejau kad nepatogu Kietas kitiems patogu manau tai iprocio ir uzpakaliuko pasekmes paska subiniukas geras pritaikytas stringams tam ir patogu Cha cha o kam ne tam ne… man patinka grazaus rasto apatiniai nebutinai stringai ir as tu stringu nedievinu kaip kiti mirtingieji…

Oi oi oi Cha chaCha chaCha cha

gheghe … Juokiasi

o dar galima ir neuzsideti…Nekaltas

Gerai Gerai Gerai svarbu gerai atrodo Taip