Morrowind - Oficiali tema

Neatsimenu, gal 40. Veliau nusibodo.

as tai daugiausia pasiekiau 10, buciau ir daugiau bet kad pc reikejo format daryt,o seivus issisaugot pamirsau.

…tai ar kas nors bandet zaist ar ne? cia kazko niekas neatsake? A?..

ZAIDE ZAIDEŠypsena

…nu tai nejau ten tik maza sala nauja ir viskas po senovei??

krutas grajus gerasa siuzetas ir t.t. Cha cha

Na lyg ir taip. O ko tu tikejaisi?Šypsena

maza as ta sala tikrai nepavadinciauNekaltas

zknisot jau mane visi tik kalba kiek dawg pereje dawai man pasakykit ish kur parsiisut but galima va tada ir ash girtis galesu bl

Nusipirk. Yra gera rusiska 1C isleista versija. Pats tokia turiu. Tvarkingai isversta ir bagu nepastebejau. Kainuoja nedaug, be to del tokio geimo visikai negaila.

JO jau isejo galima is galas.ktu.lt atsisiust. Arba naudok emule.Šypsena

gerai pabandysiuMirkt

Beje ar zinot kad Morrowinde galima pasistatyti nama ar ba net pili?
skaiciau zaidimo aprasyme.
gal kas nors jau esat pasistate?

o tai kaipgi? aisku, kad esam pasistate(bent jau as). Nuo pat zaidimo pradzios mane sis faktas, kad galima turet savo strongholda ir tempe zaidime. zodziu, tapau as vienu is telvani’u, ivykdziau visas ju misijas. gavau savo pili uvirith grave ir tapau visu telvaniu vadu Šypsena.

Dar pasigirsiu, esu 65 lygio. baigiau visas misijas temple, telvani house ir mage guild. dabar pradejau vykdyti pagrindinio siuzeto misijas(Blade tipo). mano persona beje yra High Elf ir totalus magas nuo prigimties, net gime po mago zenklu Šypsena

o ka ta pilis duoda?Nekaltas
beje as tai dar tik 8 lygio apsigimes fighterisCha cha

man tokios problemos neegzistuoja - as totalus magas Laimingas, bet jau kaip kazkas minejo, varyk i sventiklas, naudok restore(inteligent, strenght ir t.t.), cure ir panasius spelus arba gerk potions

tavo atveju bandyciau tapti hause haalu nariu. gausi pili netoli balmoros. pilies nauda sakyciau nemenka. joje rasi dauk naudingu daiktu, bus joje tarnu Šypsena, visi haalu nariai tave gerbs, zymiai isaugs reputacija. zodziu galesi slept savo turtus ir karts nuo karto gerai joje issimiegot

tai kaip supratau reikia ivykdyt visas ju uzduotis kad gauciau pili?

skotas>> ne visas, bet dali. is pradziu tau pastatys 1 lygio strongholda. veliau ji tobulins. pilis pamazu plesis. manrods bus 3 pilies upgradinimai. kai ja pastatysi, tu dar toli grazu nebusi visu hlaalu (bl nepamenu kaip ten jie vadinas) shefas Šypsena

aisku… na tai iki galo ivykdysiu fighteriu uzduotis o tada desiu visas pastangas i pilies statybasŠypsena