Morrowind - Oficiali tema

Siaip morrowind yra be tiesiogines siuzeto linijos ,ji gali zhaist kiek nori ir kaip nori.Gerai

tai niekas nezinot nu ir nereikia

Ko nezinom?Šypsena

Nu kaip reikia issigyditi nuo "blight desease" ?!

Kur randas tas miestas. Ar ne centre Morrowindo saloje!!!..

apsikretus jei neturi jokiu burtu ar gerimu nuo ligu, maru ir t.t. geriausias variantas ciuosk i sventykla, vienoj nerasi tai kitoje 100%, bnt as taip dariau

o kuriame mieste ir kos dievas???? ar tai geimas tikrai be tikslo ??? nes jau beveik esu visur sefasŠypsena nejaugi viskas Žliumbia

Zmones, jus mane stebinat.Šypsena Atlikus visas misijas uz Kosabiesa, jis isvyksta ir palieka instrukcijas ka daryti toliau. Viskas paprasta.Šypsena

ot nepadeda tos sventyklos vis tiek…aij nu nesvarbu.

Kai mane rimciau apkresdavo uzsikraudavau quick seiva ir viskas.Cha cha

[quote] Jei nori vykdyti pagrindinio siuzeto linijos misijas,tai turi nuvaryt i Balmoros miesta ir susirast KAJU KOSADESA ir pas ji vykdyti misijas!
[/quote]

o kaip ivykdyti ta pirma kosadeso misija???, o tai sakau, kad man su juo gaidys gaunas Cha cha

Jei manote viską praėję ir "esate visur šefas" - laikas įsigyti žaidimo papildymus. Ankstesnis - Tribunal, ir ką tik išėjęs Bloodmoon. Daugiau, įvairiau, lew lew.

Ta prasme gaidys? Ka jis tau sako? As gi ne aiskeregis.Mirkt Gal pas tave piratine rusiska versija?

Cia visi tik ir kalba apie si gera RPG noriu ir ash ji poabandyti pasakykit man koki ftp ar taip linka ish kurio butu galima atsisiusti pilna anglishka versija

Sutinku su jonux paskymu please psakykit kokiam ftp yra.

[quote] arnoo rašė:
o kaip ivykdyti ta pirma kosadeso misija, o tai sakau, kad man su juo gaidys gaunas

Ta prasme gaidys? Ka jis tau sako? As gi ne aiskeregis. Gal pas tave piratine rusiska versija?
[/quote]

Nežinau rusiska, bet ne piratine "1c" firmos. O Kosadesas liepe issiaiskinti apie tris klanus ir sitoje vietoje man niekas nebesigauna Liūdnas

turiu ji geras geimasTaipTaip

tai gerai kad turi bet pasakyk ish kur parsisiust ma ji

…tei va… kas jau isbandet Bloodmoon… ar galit pasakyt nejau ten tik ta viena saliek ir viskas?

Nebandziau. Nemegstu visokiu add-on’u.Šypsena

Jei manote viską praėję ir "esate visur šefas" - pasakykit koki leveli esat pasieke.