Mondeo Hybrid'as :)

gov.uk/vehicle-tax-rate-tables/rates-for-cars-registered-o n-or-after-1-march-2001

Nepagailėčiau tų 10-15 svarų per mėnesį dėl variklio…

o su kaimynais pirkini derinais, kad nebutu per geras/prastas, nu visvien pritarima reikejo gi gauti Cha cha

Mano rajone tarp kaimynu ir darbe praktiskai visos masynos skaitosi *ūdas/nelygis isskyrus BMW ir px su kokiu varikliu Cha cha

bakūriškas rajonas Gerai

foto paziurejau, teksto neimanoma skaityk. 50 kartu per ilgas Cha cha

kaina su visais bajeriais paise apie 28-29k svaru. berods. nu nes man ji kai nelabai aktuali, tai nesigilinau. man BIK tax dydis per menesi svarbiau buvo.

Moto, ne ta linka padejai.fleetnews.co.uk/fleet-faq/what-are-the-current-bik-ban ds-/3 / cia va mokestis kuri moka masinos naudotojas (kai masina naudojama ne tik darbo reikalais, t.y. taip vadinamas “priedas natura”) procentai nuo masinos kainos (P11D kaina). tada pritaikai pajamu mokescio lygi, kuris buna 20, 40 ar dar daugiau %, priklausomai nuo algos dydzio) tada isdalini per menesi. gauni menesine suma. is principo, jei taip supaprastintai ziuret: Hibridas kainuojantis 29k - apmokestinamas 14%, tada sita suma apmokestinama pagal pajamu mokescio lygi (tarkim 20%) ir isdalinama per metus, tai gaunasi: P11D kaina 29000*0.14 = 4060 4060 * 0.2 = 812 812/12 = 67 i menesi mokescio Jei imti analogiskos kainos 140 g co2 dizeli tarkim - jis apmokestinamas 23%: 29000 * 0.23 = 6670 6670 * 0.2 = 1334 1334 / 12 = 111 vos ne dvigubai. nzn - kazkiek skirtumo turbut yra.

zmonos co2 119 tai 30sv i metus, mano 174, tai ten ~225sv, o taciau bet del to dvatsoko i menesi, lekiu su vejeliu mazesnem sanaudom nei zmonos masinos Šypsena

atcikrapstau, pamirsau gi tu dar uz natura moki Šypsena

jus neziurekit i paprasta masinos mokesti kuri moki. cia yra kitas - BIK - Benefit in Kind (priedas natura) mokestis. biski kitaips skaiciuojasi Šypsenatai visos mano islaidos gaunasi ten tie mokestukai. visa kita ne mano rupestis. tai Ufffplius man su dizeliais bbz ar pakeliui, bos dpf kimsis ir kimsis… beigi mokesciai pastoviai dideja, tai CO2 kiekis tampa vos ne svarbiausiu faktorium.

Realiai tai dabar realiai alga 200 mazesne plius dar 70 moket, tai iseis 270 i menesi uz masinuuka? Idomu kaip su sanaudom bus, zmonai deklaravo virs 60mpg, tikrive 33mpg. Galvojau kas negerai, bet pasirodo visiems taip…

ne. cia tas mokestis (BIK) ir yra viskas kame alga susimazina, mokestis automatiskai isskaiciuojamas is algos pries mokescius. jokiu kitu papildomu islaidu. ten tas 200 buvo jei i bloga tax code ir dideli co2 ziet Cha chabeje dabartinei mazdai islaidos menesines apie 100 gaunasi Nekaltas

Tai nesupratau,del kokios sumos myzama i kalhotkes?

~50+ svaro i menesi. siemet. po metu bus arti 100+ i menesi. ir taip toliau. + jei dasikomplektuoti pasratus, tai ten jau dabar arti 100 i menesi skirtumas gaunasi. jei pajamu mokestis pasikeistu biski Girtas tai irgi skirtumas virs 100 i menesi jau dabar, su projekcija i didesnes sumas, gaunasi. nzn - man tai kokie 100 svaru i menesi yra kazkokia tai jauciama suma, ir jei as galiu jos neismest - tai kam man ja ismest?

O kiek sumokama perkant masina uz tuos mazus co,nebus,kad najaboncikas kokis tai?

dr, džyzus nieko nemoka, darbdavys moka, spėčiau Šypsena

dr, darbdavys moka. man absoliuciai niekas nekainuoja. nu tik kuras. servyzus, padugnes, draudimus, road tax’us ir visa kita daro darbdavys

pati geriausia auto tada Gerai Cha cha

tai paliubasu Cha cha